Bieg ulicą Piotrkowską już 22 maja 2011

W dniu 30 kwietnia zakończony został dokładny pomiar trasy i atest naszego biegu głównego na 10km. Atestu dokonał Tadeusz Dziekoński więc wiadomo, że pomiar był zrobiony skrupulatnie. W czasie pomiaru mieliśmy na trasie biegu dużo kibiców, którzy mogli na własne oczy zobaczyć, że to nie taka łatwa sprawa.
Atest był wykonywany w godzinach dużego ruchu ulicznego ale dzięki wspaniałej pomocy Policji a dokładnie trzech super funkcjonariuszy na motocyklach, mogliśmy bez przeszkód jeździć pod prąd m.in. ulicą Piłsudskiego. Przeżycie niesamowite. Za utrudnienia w ruchu wszystkich kierowców przepraszamy.
Ale to wszystko po to, żebyście mogli na naszym biegu bić rekordy życiowe lub po prostu sprawdzić swoją formę z super dokładnością.
Poniżej prezentujemy pulę nagród w Biegu ulicą Piotrkowską. Jak widać organizatorzy zadbali o zawodowców, ale przede wszystkim nie zapomnieli o amatorach i dla co każdego 40 zawodnika na mecie fundują nagrody. Zapowiada się naprawdę ciekawa impreza. Szczegółowe informacje na www.biegpiotrkowska.pl.

Bieg główny

kategoria OPEN kobiet i mężczyzn

I.-1200zł, II.-800zł, III.-500zł, IV-300zł, V.-200zł

I-III w kategoriach wiekowych K i M talony na zakup sprzętu New Balance- nagrody nie kumulują się.

 
Termy Uniejów ufundowały:

– specjalną nagrodę dla najlepszej drużyny biegu – Kąpiel czekoladową w Łaźniach Kasztelańskich

– dla dziewiątego zawodnika 9.Biegu Ulicą Piotrkowską- Doba hotelowa ze śniadaniem dla 2 osób w Kasztelu Rycerskim, wejście godzinne na    kompleks Termalno – Basenowy oraz godzinną solankową kąpiel w średniowiecznej dębowej balii.

– dla dziewiątej zawodniczki 9.Biegu Ulicą Piotrkowską- Doba hotelowa ze śniadaniem dla 2 osób w XIV wiecznym Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich w Apartamencie Królewskim oraz całodzienna karta wstępu  na kompleks Termalno – Basenowy.

– nagrody za miejsca I-III w kategoriach  branżowych – całodobowe wejściówki dla 2 osób na zespół Termalno – Basenowy.

– co dziesiąty zawodnik na mecie – całodobowe wejściówki dla 2 osób na zespół Termalno – Basenowy ( do rozdania 40 wejściówek )

Zakład Medycyny Sportowej – „Twoje Zdrowie”- ufundował dla najlepszego zawodnika i zawodniczki z Łodzi kompleksowe badania wydolnościowe.

Rossmann – ufundował upominki dla zawodników w różnych kategoriach wiekowych.

Bieg niepełnosprawnych i wyścig na wózkach

– za miejsca I-III – K i M – całodobowe wejściówki dla 2 osób na zespół Termalno – Basenowy w Uniejowie

– upominki

Biegi szkolne

– za miejsca I-III – K i M – całodobowe wejściówki dla 2 osób na zespół Termalno – Basenowy w Uniejowie

– koszulki biegu

-upominki

Powiązane Posty