Bieg pamięci Żołnierzy Wyklętych – wystartowały zapisy!

Po raz kolejny Stowarzyszenie Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego organizuje „Bieg pamięci Żołnierzy Wyklętych. Tropem Wilczym” w Łodzi. Impreza, która z jednej strony propaguje aktywny sposób spędzania wolnego czasu, a z drugiej jest swoistą formą oddania hołdu bohaterom polskiego podziemia antykomunistycznego odbędzie się w niedzielę 15 sierpnia 2021 r. Formularz zgłoszeniowy do zawodów dostępny jest na stronie www.zapisy.inessport.pl Po raz kolejny Stowarzyszenie Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego organizuje „Bieg pamięci Żołnierzy Wyklętych. Tropem Wilczym” w Łodzi. Po raz kolejny Stowarzyszenie Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego organizuje „Bieg pamięci Żołnierzy Wyklętych. Tropem Wilczym” w Łodzi. Impreza, która z jednej strony propaguje aktywny sposób spędzania wolnego czasu, a z drugiej jest swoistą formą oddania hołdu bohaterom polskiego podziemia antykomunistycznego odbędzie się w niedzielę 15 sierpnia 2021 r. Formularz zgłoszeniowy do zawodów dostępny jest na stronie www.zapisy.inessport.pl

Start i meta biegu znajdować się będzie na Stadionie Miejskim przy aleja Unii Lubelskiej 2, a główna część trasy wieść będzie przez Park im. księcia Józefa Poniatowskiego.

Tradycyjnie już imprezę rozpocznie bieg towarzyszący na 1963 metrów, a dystans ten nie jest dziełem przypadku, bo właśnie w 1963 roku zginął Józef Franczak, ostatni żołnierz polskiego podziemia antykomunistycznego. Z kolei podczas biegu głównego uczestnicy pokonają pięć tysięcy metrów. Na mecie każdy otrzyma pamiętnikowy medal.

Powiązane Posty