Bieg i Marsz „Solidarni z Ukrainą” już w sobotę!

Już w najbliższą sobotę odbędzie się Bieg i Marsz „Solidarni z Ukrainą”. Trasa zawodów wytyczona będzie na terenie parku Baden Powell i parku 3 Maja, a dystans to tylko 5 km! Dla jednych dużo, dla drugich mało, ale najważniejsze, że biegnąc czy maszerując wspieracie osoby dotknięte działaniami wojennymi na Ukrainie. Zapisy cały czas trwają! Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.zapisy.inessport.pl

Pamiętaj pobiegniesz, pomaszerujesz , pomożesz! Spotkajmy się w sobotę 19 marca i wspólnie pokażmy naszą Solidarność z Ukrainą.

Łączymy siły i otwieramy serca, by przynieść realną pomoc osobom dotkniętym działaniami wojennymi w Ukrainie mówi Ewa z zespołu organizacyjnego, dodając cała kwota zebrana z wpisowego zostanie przeznaczona na Polską Akcję Humanitarną.

Dzięki pomocy kilku zaprzyjaźnionych firm bieg będzie miał profesjonalną oprawę z numerami startowymi, pomiarem czasu oraz pamiątkowym medalem na mecie!

Organizatorem zawodów jest Łódzkie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej, Sportu, Turystyki i Rekreacji. Szczegóły dotyczące wydarzenia dostępne są na o wydarzeniu na facebook’u : https://www.facebook.com/events/1056479974933481?ref=newsfeed

Zapisy: https://bit.ly/3ty1lSi – formularz aktywny będzie tylko do 15 marca!

Powiązane Posty