Bieg i Marsz Konstytucji 3 Maja – startują zapisy dla dzieci

Tradycyjnie 3 maja odbędzie się już 7. Majowy Piknik Sportowy, w ramach którego w tym roku zaplanowany jest Bieg i Marsz Konstytucji 3 Maja. Oprócz rywalizacji biegaczy i kijkarzy na dystansie 10 km i 21 km, na starcie staną dzieci. Najmłodsi biegacze rywalizować będą na trzech dystansach:  150 m, ~400 m i ~ 600 m. Zwycięzcy poszczególnych biegów otrzymają pamiątkowe statuetki, a wszystkie dzieci pamiątkowe dyplomy oraz słodki poczęstunek. 

Dla każdej grupy wiekowej wprowadzony zostaje limit 50 zawodników. W przypadku jego wykorzystania nie będą przyjmowane zgłoszenia w dniu zawodów. Biuro zawodów zlokalizowane będzie na terenie Centrum Sportowo – Rekreacyjnym „Zbyszko” w Wiączyniu Dolnym (gmina Nowosolna). W momencie zapisów (weryfikacji w biurze zawodów) oraz podczas biegu obecność rodzica lub opiekuna prawnego jest obowiązkowa. Formularz zgłoszeniowy do biegów dla dzieci dostępny będzie na stronie www.zapisy.inessport.pl od 19.04.2017 od godz. 20:00.

Do Biegu i Marszu Konstytucji 3 Maja można się zgłaszać poprzez formularz dostępny na stronie www.majowy.biegampolodzi.pl, gdzie znajdują się szczegółowe informacje dotyczące imprezy. Zachęcamy również do odwiedzania naszego profilu na Facebook

Powiązane Posty