Pobiegnij wirtualnie, pomóż realnie
31 maja Fundacja Gajusz zaprasza na @I Bieg Charytatywny Gajusza. Z przyczyn oczywistych będzie to impreza wirtualna, ale mamy nadzieję, że dzięki uczestnikom emocjonująca i satysfakcjonująca <3
ZAPISY, czyli wykupienie ? wirtualnego pakietu startowego ? odbywa się poprzez zbiórkę:
Facebook ➡ https://bit.ly/2WOOvA3
Przewy/Blik ➡ https://bit.ly/36jZrcb
Nie określamy minimalnej kwoty wsparcia – po prostu dołóżcie ? swoją cegiełkę. Pieniądze fundacja przeznaczy na zakup środków ochronnych ? do Pałacu (hospicjum stacjonarnego).
PRZEBIEG WYDARZENIA
✅ 31 maja o dowolnej porze i w dowolnym miejscu na świecie pokonujesz 5 km.
✅ Wrzucasz na wydarzenie @I Bieg Charytatywny Gajusza swoją relację – zdjęcie, film, opis. Jeśli chcesz – podajesz czas biegu.
✅ Czekasz z zapartym tchem – może to Ciebie nagrodzimy miłymi upominkami od @TIENS.POLAND. Wśród nich ? odżywcze shake’i shaker oraz skoncentrowany ekstrakt z chińskich daktyli, czyli to, co biegacze lubią najbardziej ?
LICYTACJA CHARYTATYWNA – Koszulka Wings For Life
Tomek Osmulski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych ?biegaczy w Polsce. Jest bezkonkurencyjny na łódzkim biegowym podwórku ?
❤ Ma też zacięcie do pomagania. W biegu Wings For Life zajął drugie miejsce w kraju i ósme na świecie! Możesz wylicytować koszulkę, która przyniosła mu szczęście 🙂