Angelika bije rekord na 240 km, Maurycy drugi na dystansie 68 km!

Podczas trwającego Dolnośląskiego Festiwalu Biegów Górskich bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy z naszego województwa! Angelika Szczepaniak, która postanowiła zmierzyć się z dystansem 240 km została najszybszą kobietą zajmując 7 miejsce open! Dodajmy, że dodatkowo ustanowiła nowy rekord trasy kobiet Biegu 7 Szczytów, który wynosi teraz: 35:47:04!

Wysoką formę potwierdził również Maurycy Oleksiewicz, który wywalczył drugie miejsce na dystansie 68 km. Trasę Biegu Ultra Trail pokonał w czasie 6:35:21!

Przypomnijmy, że Angelika i Maurycy wygrali w tym roku Bieg Rzeźnika w klasyfikacji mixów, start w Dolnośląskim Festiwalu Biegów Górskich potwierdza ich wysoką formę – wywiad z góralami z Łodzi !