Zielona Łódź zaprasza na narty biegowe!

Prognozy synoptyków tym razem się potwierdziły w 100% i Łódź pokryła warstwa śniegu. Zielona Łódź we współpracy z Polską Organizacją Sportową zaprasza na zajęcia narciarskie w parku na Zdrowiu.  Zajęcia zorganizowane z instruktorem rozpoczynać się będą w piątek 6 stycznia i w sobotę 7 stycznia o 10.00, 12.00 i 14.00, a w niedzielę 8 stycznia o 14.00 i o 16.00. Zajęcia trwają około 90 minut. Zapraszamy zarówno osoby zupełnie początkujące, jak i biegaczy z pewnym doświadczeniem na biegówkach. Zbiórka w pobliżu kamienia na rogu ul.Konstantynowskiej i al.Unii. Trasa długości około 4km zostanie wytyczona m.in. wzdłuż głównej, oświetlonej alei gen. Orlicz-Dreszera.

Jeżeli warunki śniegowe pozwolą, to zajęcia Zielonej Łodzi będą zorganizowane także we wtorek (10 stycznia) i w środę (11 stycznia) w godzinach popołudniowych (17.00 i 18.30), ale w związku z zapowiadanym ociepleniem prosimy o regularne śledzenie strony www.zielonalodz.info oraz naszego profilu na FB/zielonalodz.

Zapewniamy najlepszego instruktora, ciepłe napoje, miejsce do przebrania, a przede wszystkim ponad 60 kompletów nart biegowych we wszystkich rozmiarach.

Udział w zajęciach i wypożyczenie sprzętu jest nieodpłatne. Zapraszamy wszystkich miłośników biegania na nartach, a także osoby zupełnie początkujące. 

Przez całą zimę będziemy starali się organizować zajęcia możliwie często i regularnie, wszystko uzależnione jest od pogody i możliwości czasowych naszych instruktorów. Prosimy o regularne śledzenie strony www.zielonalodz.info naszego profilu na FB/zielonalodz. Do zobaczenia!

Zapraszamy,

Zespół Zielonej Łodzi

Powiązane Posty