Trucht – Centrum Endorfin, nowy sklep dla biegaczy w Łodzi

W marcu otworzyliśmy nowy sklep dla biegaczy i triathlonistów w Łodzi: Trucht – Centrum Endorfin, który znajduje się przy siłowni Vera Sport. Chcieliśmy wprowadzić do naszego miasta nową jakość biegania, a przede wszystkim stworzyć przestrzeń dla miłośników sportu. Trucht to nie tylko sklep z profesjonalnym sprzętem biegowym, ale także centrum spotkań i miejsce, w którym biegacze będą mogli wymienić się doświadczeniami, porozmawiać oraz uzyskać porady specjalistów. 

Naszym klientom chcemy zaoferować profesjonalny dobór obuwia, który opiera się na video analizie biegu oraz indywidualnym dopasowaniu butów dla każdego biegacza. Proces ten polega na weryfikacji kroku biegowego na bieżni, a co za tym idzie dopasowaniu najlepszej pary butów. W naszej ofercie znajdują się tylko specjalistyczne marki obuwia (BROOKS, SAUCONY) oraz kolekcja odzieży runningowej (BROOKS, SAUCONY, COMPRESSPORT oraz nowość na polskim rynku – duńska firma GEYSER). Fani biegania znajdą u nas także akcesoria oraz odżywki dla sportowców (TOMTOM, SQUEEZY, FUELBELT, COMPRESSPORT). Dodatkowo w nasz asortyment wchodzi także odzież triathlonowa: odzież, pianki oraz akcesoria specjalistycznej firmy Z3R0D.

W najbliższym czasie planujemy organizację cyklicznych spotkań połączonych z merytorycznymi warsztatami, które dotyczyć będą wszelkich aspektów, jakie łączą się ze sportami wytrzymałościowymi. Nie zabraknie również wspólnych treningów prowadzonych przez doświadczonych biegaczy. 

Trucht – Centrum Endorfin powstał z myślą o wszystkich kochających bieganie oraz triathlon, jest wynikiem połączenia naszej pasji do sportu oraz wieloletniego doświadczenia zebranego podczas pokonywania kolejnych kilometrów. 

Serdecznie zapraszamy biegaczy, jak również tych, którzy planują rozpocząć swoją przygodę z bieganiem do sklepu stacjonarnego przy ul. Siewnej 15 (Vera Sport) oraz na stronę www.trucht.com, jak również na nasz profil facebookowy: www.facebook.com/trucht.lodz, na którym czeka wiele niespodzianek oraz zapowiedzi nadchodzących wydarzeń.

Powiązane Posty