Tri Aktywni Piotrków zaprasza na wspólne treningi

Piotrkowskie Stowarzyszenie Triathlonowe „Tri Aktywny Piotrków” powstało W 2012 roku z inicjatywy Marty Pakulskiej, Rafała Marchwińskiego i Kacpra Krzysztofika, osób, który postanowiły promować triatlon jako dyscyplinę dla wszystkich w Piotrkowie Trybunalskim. Oficjalnie Klub został wpisany do ewidencji Krajowego Rejestru Sądowego w dniu 28 września 2015 r.  Misją klubu jest popularyzacja i rozwój kultury fizycznej ze szczególnym uwzględnieniem wszelkich sportów wytrzymałościowych z naciskiem na triathlon. Stanowimy otwartą dla wszystkich grupę ludzi, którzy realizują własne zainteresowania i pasje związane z sportem. Głównym celem PST Tri Aktywny Piotrków jest:

– zachęcanie do uprawiania biegania, jazdy rowerowej  jako najprostszej formy aktywności fizycznej wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych 

– promocja zdrowego stylu życia, sportu amatorskiego, rekreacji i rehabilitacji ruchowej 

– upowszechnianie sportu i rekreacji wśród osób niepełnosprawnych – promowanie miasta Piotrkowa Trybunalskiego

Organizujemy wspólne treningi, jeździmy na biegi uliczne i zawody triatlonowe, odbywające się w całej Polsce. Jesteśmy inicjatorami i organizatorami akcji zajęć nauki pływania  (sobota godzina 7:30) i zajęć ogólnorozwojowych( w każdą środę o godzinie 18). 

W najbliższej przyszłości chcemy zorganizować wysokogórskie obozy sportowe dla biegaczy i triathlonistów, rodzinne imprezy sportowe, treningi kolarskie.

A już za ponad tydzień zapraszamy wraz Aeroklubem Ziemii Piotrkowskiej evencie „Biegam po pasie”. Jedna z niewielu możliwości odbycia treningu na lotniczym pasie startowym. A po treningu zapraszamy na zwiedzanie lotniska. Zapraszamy, Sobota 19 marca o godzinie 9.

Triathlon to sport indywidualny ale trenować warto jest w grupie. Rozwój pod okiem trenera, unikanie kontuzji, analiza postępów, w końcu wzajemna motywacja są tutaj niezastąpione, gdyż nie można przy tym zaniedbać rodziny, nauki czy pracy. Członkiem klubu może zostać każdy, bez względu na wiek i uzyskiwane wyniki. Dlatego jeśli zaczynasz uprawiać tri  lub masz już za sobą kilka, znudziło ci się trenowanie w samotności i chciałbyś trenować w grupie, nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do Tri Aktywny Piotrków. Ze swej strony zapewniamy w pełni zaangażowane wsparcie trenerskie w pływaniu, kolarstwie i bieganiu.

Kontakt z nami możliwy jest poprzez: 

https://www.facebook.com/Tri-Aktywny-Piotrków

https://www.endomondo.com/teams/7845807

triaktywnypiotrkow@gmail.com 

tel. 513-038-477

Pozdrawiam serdecznie

Kacper Krzysztofik

Powiązane Posty