Startują zapisy do 3 edycji Łódź Bieg Trzech Króli

Zbliża się trzecia edycja Biegu Trzech Króli w Łodzi. Trwają już zapisy, a na liście startowej jest ponad 800 zawodników.. Limit uczestników to 2,5 tys. osób. Zapisywać można się drogą elektroniczną, na stronie www.lodzbiegtrzechkroli.pl. Wpisowe do końca października będzie wynosiło 30 zł. Dlaczego warto wziąć udział w Biegu Trzech Króli w Łodzi? – Przede wszystkim dla dobrej zabawy i sprawdzenia się na krótkim dystansie (5 km) w zimowej scenerii – odpowiadają organizatorzy: Jacek Chmiel i Robert Blesiński. Poza tym po świętach Bożego Narodzenia i zabawie sylwestrowej to idealna okazja, by spalić trochę kalorii. Ulica Piotrkowska zimą wygląda fantastycznie o czym przekonali się uczestnicy poprzednich edycji.

W związku z dużym zainteresowaniem imprezą, organizatorzy podjęli decyzję o zwiększeniu liczby uczestników. – Pierwsza edycja przyciągnęła na start 1,5 tys. osób. Byliśmy bardzo zadowoleni z frekwencji, zważywszy na fakt, że temperatura tego dnia spadła do -17 stopni celcjusza – wspomina Jacek Chmiel – dyrektor sportowy biegu – Warunki były naprawdę ekstremalne. Pomimo tego imprezie towarzyszyła fantastyczna atmosfera – dodaje Robert Blesiński z Akademii Sport i Zdrowie.

Start i meta zlokalizowane zostaną w centrum rozrywkowo-handlowym Manufaktura. Podobnie jak rok temu, zawody poprzedzą występy muzyczne i wspólne śpiewanie kolęd. Nie zabraknie konkursów z nagrodami, a po zawodach każdy uczestnik zostanie zaproszony na gorący posiłek.

Foto: lodzbiegtrzechkroli.pl 

Powiązane Posty