Ruszają zapisy dla dzieci – 3. Łódzki Bieg Niepodległości

Łódzki Bieg Niepodległości to nie tylko okazja dla dorosłych by na sportowo upamiętnić 98 rocznicę Odzyskania Niepodległości, ale także taka sposobność dla najmłodszych adeptów biegania. W tegorocznej edycji imprezy najmłodsi uczestnicy rywalizować będą w czterech grupach wiekowych.

Podczas 3.Łódzkiego Biegu Niepodległości dzieci podobnie jak dorośli na mecie otrzymają pamiątkowy medal oraz ciepły posiłek, a ich rywalizacja na trasie mierzona będzie za pomocą elektronicznego pomiaru czasu – mówi Mariusz Kostrzewa, dyrektor biegu.

Zapisy do biegów dziecięcych ruszają 4 października o godzinie 20:00. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie imprezy – www.biegniepodleglosci.org.pl

W każdej z kategorii wiekowej obowiązuje limit 50 miejsc. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu zgłaszania dzieci dostępne są w regulaminie zawodów. Partnerem biegów dziecięcych jest Miejski Ogród Zoologiczny w Łodzi.

Przypominamy, że cały czas trwają zapisy do 3. Biegu Niepodległości na dystansie 10 km, szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.biegniepodleglosci.org.pl oraz na Facebook.

Powiązane Posty