Rozbiegany styczeń na Ziemi Łódzkiej

Czas rozpocząć kolejny rok biegowej przygody, styczeń to czas przygotowań do wiosennych startów, ale nie znaczy to że nie będzie gdzie sprawdzić swojej obecnej dyspozycji. Zachęca do tego m.in. wiosenno – jesienna aura. Tradycyjnie już w soboty można wziąć udział w zawodach parkrun rozgrywanych na terenie parku Poniatowskiego. W styczniu odbędą się również dwie imprezy w ramach GP Łodzi 2014 w biegach przełajowych i nordic walking oraz zawody Pucharu Maratonu. Informacji o wydarzeniach na Ziemi Łódzkiej szukajcie na stronach serwisu biegampolodzi.pl i maratonczyk.pl. Kolejne zestawienie imprez rozgrywanych na Ziemi Łódzkiej już na początku lutego.

Korzystając z okazji wszystkim biegaczom życzymy w 2014 roku samych życiówek!

Grand Prix Łodzi 2014 w biegach przełajowych i nordic walking

W styczniu odbędzie się trzecia i czwarta odsłona cyklu GP Łodzi 2014. Zawody na dystansie 5 km w parku 3 Maja zaplanowano na 12 i 26 stycznia. Do końca cyklu pozostały jeszcze cztery imprezy, więc każdy ma szansę na zdobycie imiennego medalu. Szczegółowe informacje o zawodach oraz elektroniczne zgłoszenia dostępne są na stronie www.gplodzi.pl   

parkrun Łódź

Co tygodniowe zawody na dystansie 5 km rozgrywane w Parku Poniatowskiego. Zawody startują w każdą sobotę o 9:00 rano. Parkrun jest bezpłatny, a organizatorzy zapewniają pomiar czasu, szczegóły na stronie www.parkrun.pl/lodz. Zastanawiacie się czy to ma sens? Przyjdźcie i sami sprawdźcie.  

Kalendarz biegów styczeń 2014:

04.01 – parkrun Łódź – www.parkrun.pl/lodz

05.01 – Puchar Maratonu – www.lodzmaraton.pl 

11.01 – parkrun Łódź – www.parkrun.pl/lodz

12.01 – GP Łodzi 2014 – www.gplodzi.pl

18.01 – parkrun Łódź – www.parkrun.pl/lodz

25.01 – parkrun Łódź – www.parkrun.pl/lodz

26.01 – GP Łodzi 2014 – www.gplodzi.pl

Powiązane Posty