Przed nami Rawa W BIEGU

Już 28 kwietnia za sprawą ŻTC BIKE RACE w Rawie Mazowieckiej będzie miało miejsce wielkie święto sportu, biegowe i kolarskie. Rozpoczęcie zawodów zaplanowano na godzinę 10:00. Start odbędzie się przy ul. Tatar w Rawie Mazowieckiej – trasa poprowadzona zostanie rundą dookoła zalewu z metą w miejscu startu. Zawodnicy pokonają dwie rundy o łącznym dystansie o długości 10 kilometrów. Trwają właśnie zapisy do rywalizacji na stronie www.ztc.pl w zakładce BIEGI ULICZNE. To już ostatnie dni, w których można zapisać się na bieg w promocyjnej cenie. Do 20 kwietnia opłata startowa wynosi 25 zł, po tym terminie – włącznie z dniem zawodów opłata startowa wynosić będzie 50 zł. W zestawie startowym biegacze znajdą numer, a na mecie otrzymają medal i bon na 50 zł do wykorzystania w perfumerii Tagomago.pl. Rywalizacja zapowiada się niezwykle ciekawie, warto zapisać się już teraz i zagwarantować sobie możliwość startu w tym wyjątkowym biegu. Ceremonia rozdania nagród została zaplanowana  na godzinę 12:30.  – Zapraszamy wszystkich biegaczy do startu w Rawie Mazowieckiej, zapowiada się wspaniała rywalizacja na wysokim sportowym poziomie, emocji z pewnością nie zabraknie – zachęca do udziału w wydarzeniu, dyrektor zawodów z cyklu ŻTC BIKE RACE, Wojciech Pawelec.

Zanim jednak nastąpi dekoracja, punktualnie o 12:00 na trasę wyruszą kolarze, którzy rywalizowali będą w dwóch prestiżowych cyklach SUPER PRESTIGE oraz FIT RACE. Zawodnicy ścigać się będą na rundzie o długości 28 km – przebiegać będzie ona przez Boguszyce, Garłów, Dziurdzioły, Nowe Byliny, Stanisławów Lipski, Wólkę Jagielczyńską, Zalas, Podkonice Małe i do Rawy Mazowieckiej gdzie przy ul. Tatar będzie meta i start.

Organizatorem imprezy sportowej jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące przyszłych zmagań kolarskich i biegowych znajdują się pod adresem www.ztc.pl. 

Powiązane Posty