Pabianickie Mikołajki na biegowo

Już w najbliższą niedzielę, 6 grudnia, odbędzie się w podpabianickim lesie Karolewskim I Leśny Bieg Mikołajkowy, którego organizatorem jest pabianickie Stowarzyszenie „Wszystko Gra – Pabianice”, odpowiedzialne m.in. za Pabianicki Półmaraton. Bieg na dystansie 11km (dłuższa ścieżka biegowa) ma charakter koleżeński, a jego start zaplanowany jest na godzinę 9:00 rano. – Każdy ze startujących otrzyma przed biegiem mikołajową czapkę lub inny, równie charakterystyczny, element stroju tego najsympatyczniejszego ze świętych – mówi Piotr Pazdej, pomysłodawca wydarzenia. – A na mecie czekać na wszystkich będzie gorąca kiełbasa i ciepły napój. 

Wpisowe na bieg wynosi 5zł, które należy wpłacić na konto Stowarzyszenia podane w regulaminie Biegu. Można też będzie zapisać się tuż przed biegiem, trzeba jednak mieć na uwadze, że limit zgłoszeń wynosi 150 osób i w razie wypełnienia listy przed 6 grudnia, nie będzie już możliwości startu. 

Więcej szczegółów wraz z regulaminem znaleźć można zarówno na stronie wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/941646219206242/ , jak i bezpośrednio na stronie Stowarzyszenia: http://wszystkograpabianice.pl/

Powiązane Posty