Obóz biegowy w Ustroniu

Bieganie uszczęśliwia. To nie slogan, a udowodniony naukowo fakt. Nastała bardzo zdrowa moda na bieganie, którą hotel Muflon również wspiera i promuje. Nasze obozy biegowe będą prowadzone przez doświadczonego trenera. Michał Dębowski trener II klasy lekkiej atletyki. Prowadził specjalistyczny trening lekkoatletyczny w klubach sportowych Start Łódź, Alaska Łódź, Sprint Bielsko. Współpracował w treningu ogólnorozwojowym i biegowym  z czołowymi zawodnikami kadry narodowej w pięcioboju nowoczesnym i narciarstwie zjazdowym. Jego zawodnicy osiągali sukcesy na poziomie międzynarodowym- brązowy medal Mistrzostw Europy Juniorek. 

Jednocześnie propagator biegania rekreacyjnego – organizator pierwszej łódzkiej edycji Polska biega. Sędzia główny wielu imprez biegowych w tym Maratonu łódzkiego, sędzia mety Orlen Maraton 2013.

Aktywny biegacz amator mogący pokonać 10 km w czasie 40 minut.

Program treningowy jest ustalony w taki sposób aby każdy poczatkujący biegacz mógł podołać wyzwania stawianym przez trenera. Ideą nasze obozów jest to, aby w krótkim czasie nauczyć się zasad, w jaki sposób prawidłowo biegać jak dostosować swój program żywieniowy do nowych wyzwań.

Szczegółowe informacje dostępne są na nasze stronie www.orw-muflon.com.pl

Powiązane Posty