Nie samym bieganiem człowiek żyje czyli Janówka zaprasza na …

W ostatni weekend lipca (27-28) Lord Vader pokaże w Janówce swoje nowe oblicze. Tym razem objawi się jako pasjonat siatkówki plażowej. Będzie występował w kilku rolach, a mianowicie: dyrektora imprezy, sędziego i zawodnika. Na turnieju plażówki wystąpi 32 zawodników. Ich rywalizacja potrwa dwa dni. Pierwsze mecze zaczną się w sobotę już od 9.00 rano i potrwają do wieczora. W niedzielę podobnie; zawodnicy zaczną od rana, a finał przewidziany jest ok godziny 16.00. Będzie to trzecia edycja turnieju. Na stronie http://plaza.justynow-janowka.pl/ w trakcie turnieju będziemy zamieszczać wyniki meczów. Limit miejsc wyczerpany został w ciągu godziny, co świadczy o popularności tej dyscypliny. Ach gdyby w Janówce było więcej boisk…  Tym samym chyba pobiliśmy szybkość wyczerpania miejsc nawet z Biegu Fabrykanta. Zapraszamy wszystkich pasjonatów siatkówki plażowej do kibicowania zawodnikom. Ostatni turniej z cyklu Word Tour w Starych Jabłonkach pokazał, że zawody na piasku są nie mniej emocjonujące  od siatkówki halowej. Dziesięć tysięcy kibiców na trybunach nie może przejść bez echa. 

Oprócz turnieju przewidujemy co nieco z grilla, coś na słodko i oczywiście piwo. Dla dzieci znajdą się dmuchańce.  Jest też nowy plac zabaw.  Dorośli będą mogli na chwilę zapomnieć o swoich pociechach.  

Dodatkowo przewidujemy też małą przebieżkę dla amatorów biegania. W niedzielę ok 12.00 pokażemy razem z  Miłoszem Sochą las w Janówce pod hasłem „Dokarmiamy miejscowe komary”. Myślę, że pobiegamy na dystansie ok 5-10km w zależności od wymagań chętnych. Uwaga poniżej 6 min/km komary nie gryzą. 

Miejsce imprezy Janówka ul. Bedońska przy Głównej. 

Termin 27-28 lipiec – sobota -niedziela

Krzysztof Józefowicz

Powiązane Posty