Kobieta w biegu, czyli jak połączyć pasję z codziennością

„Czy można pracować „pełną parą”, rozwijać swoje pasje, stawiać sobie cele i spełniać marzenia, a przy tym nie zaniedbać rodziny i wciąż mieć czyste ubrania w szafie? Czy da się pogodzić życie rodzinne ze swoim własnym „ja” i realizować siebie bez szkody dla najbliższych? Wreszcie – czy można być mamą i biegać ultramaratony? I po co w ogóle biegać? Po co się męczyć, wstawać przed świtem lub wychodzić na trening późnym wieczorem? Dlaczego mimo wszystko warto? I jak to żmudne pokonywanie kilometrów na własnych nogach może zmienić życie na lepsze? 

Katarzyna Żbikowska-Jusis, redaktor naczelna najsłynniejszego polskiego portalu o bieganiu skierowanego tylko dla kobiet udowadnia, że bieganie może być lekiem na cało zło i motywacją do działania bez względu na to, jak dużo mamy obowiązków, jakie piastujemy stanowisko i w jakim jesteśmy wieku. Kobieta w biegu to niezwykła lektura, która z pewnością każdego czytelnika zainspiruje do działania. Bez względu na to czy już kochasz bieganie czy cały czas jeszcze nienawidzisz się męczyć – odkryj w sobie siłę i uwierz, że możesz więcej!  

Katarzyna Żbikowska-Jusis – redaktor naczelna portalu o bieganiu dla kobiet www.kobietkibiegaja.pl. Biegaczka – amatorka z ambicjami. Od kilkunastu lat przemierza biegowe ścieżki w kraju i zagranicą w poszukiwaniu… radości z biegania! Od lat zachęca Polki do aktywności i przekonuje, że wszelkie przeszkody, które napotykamy można pokonać.

 

Powiązane Posty