Jeden weekend, cztery imprezy biegowe w łódzkim!

Bardzo ciekawie zapowiada się zbliżający się biegowy weekend, zawodnicy do wyboru mają aż cztery imprezy biegowe, należy do tego dodać cotygodniowe biegi w ramach parkrun Łódź. Pierwszy bieg odbędzie się już w piątek, jest to debiutujący I Nocny Półmaraton Piotrkowski Wielu Kultur. Bieg pomimo pierwszej edycji cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem uczestników, limit 500 biegaczy wyczerpał się już na kilka tygodni przez zawodami. Start biegu zaplanowany jest o 21:00 z pod budynkiem sądu, a meta znajduje się na Starym Rynku. Biuro zawodów znajduje się w Hali RELAX, Al. 3-go Maja 6b czynne będzie w godzinach 10:00 – 20:00. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.polmaratonpiotrkowski.pl.

Kilka godzin po zmaganiach w Piotrkowie Trybunalskim wystartuję IV Półmaraton Skierniewicki. Tradycyjnie już zawodnicy będą rywalizować na trasie wytyczonej wokół zalewu Zadąbie. W tegorocznej edycji każdy uczestnik w pakiecie startowym otrzyma m.in. pamiątkowy ręcznik, a na mecie będzie mógł wygrawerować na medalu swój czas oraz imię i nazwisko. Do IV Półmaratonu Skierniewickiego zgłosiło się ponad 200 zawodników, w dniu biegu biuro zawodów czynne będzie w godzinach 8:00 – 10:00 nad zalewem „Zadąbie” Organizatorem biegu jest „Trucht” Skierniewice oraz OSiR Nawa Skierniewice. 

Dla biegaczy, którzy lubią wyzwania  idealnym miejscem na start będzie Uniejów gdzie po praz pierwszy odbędzie się ExTERMYnator. Bieg z przeszkodami zarówno naturalnymi jak i przygotowanymi specjalnie na to wydarzenie. Uczestnicy do pokonania będą mieli dystans 9 km. Biuro zwodów znajdować się  będzie w Kasztel Rycerski na Gorących Źródłach ul. Zamkowa 6. Organizatorzy oprócz ciekawej trasy przygotowali również bardzo ciekawe nagrody – zwycięzca otrzyma voucher na skok na spadochronie,a drugi zawodnik  vouvher na zajęcia w tunelu aerodynamicznym. Szczegółowe informacje dostępna są na fanpage wydarzenia www.facebook.com/ExTermynator.

Po piątkowo – sobotnich zmaganiach w niedzielę w Radomsku będzie można wystartować w III Radomszczańskim Biegu Ulicznym na dystansie 10 km. Trasa biegu wytyczona jest w centrum miasta, zawodnicy do pokonania mają trzy okrążenia o łącznej długości ok 10 km. Do biegu zgłosiło się ponad 200 biegaczy, biuro zawodów zlokalizowane będzie przy Urzędzie Miasta w godzinach 8:00 – 9:30. Szczegółowe informacje odstępne są na stronie www.mosir.radomsko.pl

Powiązane Posty