I Radomszczański Bieg Uliczny

6 km ulicami miasta – dla zdrowia i świetnej zabawy. To podstawowe założenia organizowanego przez MOSiR, Miasto Radomsko oraz Joggingowe Radomsko pierwszego Radomszczańskiego Biegu Ulicznego, który zaplanowano na 25 sierpnia. Pozostałe cele to popularyzacja biegów masowych, promocja aktywnych form spędzania czasu wolnego i zdrowego stylu życia, a także integracja społeczności lokalnej. Podstawowym warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest ukończenie 16 lat (na dzień 25 sierpnia 2013 r.), osoby niepełnoletnie muszą mieć zgodę opiekunów. W Biegu mogą startować także osoby niepełnosprawne. Przed Biegiem zaplanowany jest marsz Nordic Walking na trasie mierzącej 2 km. Start Biegu odbędzie się na parkingu pod Urzędem Miasta Radomsko, a trasa biegu to ulice Tysiąclecia, Armii Krajowej, Leszka Czarnego oraz Piastowska.

Zgłoszenia do biegu i marszu można dokonać :

1.Drogą elektroniczną na adres: mosir@radomsko.pl .

2.Uczestnik wypełniając formularz zgłoszeniowy oświadcza ,że jest zdolny do udziału w biegu oraz startuje na własną odpowiedzialność. 

3.W biurze MOSiR-u od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00 lub w dniu imprezy w sekretariacie zawodów – parking Urzędu Miasta w Radomsku, ul. Tysiąclecia 5

Regulamin

źródło: www.radomsko.pl

Powiązane Posty