I Pabianicki Marsz z kijkami

Pabianickie Stowarzyszenie Wszystko Gra – Pabianice nie zwalnia tempa. Po 7. edycji półmaratonu i trwających wciąż zapisach do Ultramaratonu Leśna Doba, zaprasza teraz na I Pabianicki Marsz Nordic Walking „Forma na Piątkę”, który odbędzie się 24 września 2017 roku. Marsz to inicjatywa licencjonowanych instruktorów Nordic Walking, którzy już od dwóch lat popularyzują Nordic Walking, organizując treningi i aktywnie prowadząc liczącą już ponad 200 osób Grupę „FORMA NA PIĄTKĘ NW”.

– Chcemy w ten sposób pokazać jeszcze większej liczbie osób, że nordic walking to coś więcej niż tylko stukanie kijkami w chodnik czy leśną ścieżkę – mówi Mirosław Frankiewicz, pomysłodawca i dyrektor Marszu. – Mamy również nadzieję, że nasz Marsz przerodzi się w imprezę cykliczną, która oprócz rywalizacji po pięknej trasie wytyczonej w Lesie Karolewskim, stanie się również towarzyskim wydarzeniem i wspólną zabawą wszystkich aktywnych osób.

Już od chwili powstania, pabianicka Grupa „FORMA NA PIĄTKĘ NW” reprezentuje miasto Pabianice w całej Polsce, biorąc udział w różnych imprezach sportowych i charytatywnych. Grupa ma już także na swoim koncie pierwsze duże sukcesy, takie jak III miejsce w Mistrzostwach Polski NW na dystansie półmaratonu (Aleksandra Grądzka – Możyszek – w swojej kategorii); I miejsce w Grand Prix Łodzi w NW na dystansie 5 km (Emilia Sudra- Grabarz – w swojej kategorii) czy II miejsce, również w Grand Prix Łodzi w NW na dystansie 5 km zdobyte przez Emilię Śpionek (w swojej kategorii).

Zapisy na Marsz już trwają, limit zawodników to 400 osób, a do końca maja obowiązuje najniższe wpisowe w wysokości 45 zł. 

Strona zawodów: www.wszystkograpabianice.pl zakładka „MARSZ NORDIC WALKING”.

Formularz zapisów: I Pabianicki Marsz NW „Forma na Piątkę”

Powiązane Posty