I ExTERMYnator w czerwcu w Uniejowie

27 czerwca bieżącego roku szykuje się w Uniejowie kolejna impreza biegowa. Będzie to I-szy ekstremalny bieg przełajowy „EXTERMYNATOR” o puchar Lata z Radiem. Jako, że tego dnia Uniejów będzie stolicą „Ogólnopolskich Dni Wody”, Klub Biegacza Geotermia Uniejów wraz  z I-szym Dywizjonem Lotniczym z Leźnicy Wielkiej wpadli na pomysł zorganizowania ekstremalnego biegu w stylu lublinieckiego „Katorżnika”. Do współpracy zaprosiliśmy Urząd Miasta oraz reprezentacyjne firmy uniejowskie: Termy Uniejów i Geotermię Uniejów.  Trasa biegu na dystansie ok. 9km wiodła będzie okolicznymi mokradłami w pobliżu atrakcji turystycznych takich jak Zagroda Młynarska, Kasztel Rycerski oraz Zamek. Start i meta umiejscowione będą na nadwarciańskiej plaży w pobliżu Term. 

Tego dnia w Uniejowie będzie gościć również radiowa Jedynka rozpoczynając wakacyjną trasę koncertową „Lato z Radiem”. Nagradzanie zwycięzców odbędzie się podczas koncertu, z wejściem „na żywo” na radiowej antenie. W ramach biegu odbędzie się klasyfikacja zespołowa – drużyna musi składać się 5 osób, w jej składzie musi być obowiązkowo 1 kobieta. Opłata dla drużyn to również 100zł/osoba – informuje Włodzimierz Chajdas jeden z pomysłodawców imprezy.

A nagrody szykują się nieziemskie… i to dosłownie!

Oprócz bowiem pucharu Lata z Radiem nagrodą za I-sze miejsce kategorii woman i man będzie skok ze spadochronem w tandemie z wysokości 4000metrów. Drugie miejsce to gwarancja niezapomnianych przeżyć w tunelu areodynamicznym. Trzecie miejsce to na razie niespodzianka… ale też ekstremalna!

Do losowania przewidujemy kilka atrakcyjnych nagród.

Udało nam się pozyskać także sponsorów w postaci firm: K-Flex Polska sp. z o.o. oraz Pizzaportal.pl, więc możecie spodziewać się ciekawego pakietu startowego (solidny worek, bawełniana koszulka FINISHER, karnet na Termy, izotoniki). Na mecie czekał będzie piękny medal w kształcie krzyża maltańskiego oraz solidny posiłek regeneracyjny. 

Dla chętnych zapewniamy bezpłatny nocleg na hali sportowej.

Zapisy na stronie www.maratonypolskie.pl oraz www.datasport.pl

Przyjeżdżajcie z całymi rodzinami aby po biegu wspólnie bawić się na koncercie Lata z Radiem.

Do zobaczenia 27 czerwca 2015r na plaży w Uniejowie!

Pozdrawiamy

zespół organziacyjny

Powiązane Posty