Daj piątaka na dzieciaka

Fundacja Pomocy Dzieciom „Kolorowy Świat” w Łodzi zaprasza do udziału w IV edycji Biegu Charytatywnego „Daj piątaka na dzieciaka”. Impreza jest już stałym punktem w harmonogramie łódzkich biegów, cieszy się coraz większym uznaniem i powodzeniem zarówno wśród osób doświadczonych i tych dopiero zaczynających swoją przygodę z bieganiem. Trasa głównego biegu to zaledwie 5 km, obejmuje ulice słynnych starych Bałut.

Fundacja od kilkunastu lat opiekuje się maluchami dotkniętymi mózgowym porażeniem dziecięcym oraz innymi zaburzeniami rozwojowymi. „Daj piątaka na dzieciaka” jest organizowany właśnie dla nich. Fundacja pragnie zachęcić do wspólnego troszczenia się o dzieci, dla których los nie był łaskawy, których funkcjonowanie bez godzin rehabilitacji, pracy terapeutów, lekarzy specjalistów, jest niemożliwe.

Uczestnicy poprzednich edycji chwalą niepowtarzalną, niezmiernie ciepłą i energetyzującą atmosferę tego wydarzenia. Wolontariusze zabezpieczający całą trasę biegu swoim dopingiem sprawiają, że meta jest bliżej, a każdy postawiony krok jest zadziwiająco lekki.

Oprócz biegu głównego odbywają się jeszcze, na trasie 500 m, dwa biegi towarzyszące: „Mały Cwaniak” dla dzieci i „Wózki w Biegu” dla osób niepełnosprawnych.

Zapisy na stronie www.dajpiataka.com.pl

Opłata 39zł do końca kwietnia.

Od 1 maja opłata 50zł.

Dla grup powyżej 10 osób zniżka.

Udział w biegach towarzyszących jest bezpłatny.

Bieg główny rozpocznie się o godz. 17:00.

Biegi towarzyszące Mały Cwaniak i Wózki w Biegu o godz. 16:00.

Przybij piątkę 24 czerwca!

informacja prasowa

Powiązane Posty