„Daj piątaka na dzieciaka” Bałuty Run, czyli biegiem na pomoc

Już w najbliższą sobotę 12 września o godz. 17.00, odbędzie się bieg charytatywny ulicami Bałut „Daj piątaka na dzieciaka”. Fundacja „Kolorowy Świat” już po raz drugi zaprasza do sprawdzenia się na jedynej atestowanej 5km w Łodzi. Zrobisz coś dla swojego zdrowia i kondycji, a przy okazji przypomnisz sobie najciekawsze zakątki najstarszej dzielnicy Łodzi. Uwierz, że warto, bo nie takie Bałuty szare jak je malują. Im więcej osób stanie na mecie tym lepiej, bo cały dochód z biegu zostanie przeznaczony na plac zabaw przystosowany dla niepełnosprawnych dzieci. 

W zeszłym roku w czasie pierwszej edycji biegu, uczestnicy docenili unikalny charakter imprezy, ciekawą trasę, doping mieszkańców i niepowtarzalną atmosferę. W produkcji medali dla pierwszych pięćdziesięciu zawodników biorą udział mali podopieczni Fundacji. To jedna z niewielu okazji aby na mecie osobiście odebrać podziękowania od kogoś kogo się wspiera. W tym roku, biegowi głównemu towarzyszyć będą również bieg dla dzieci „Mały cwaniak” 

Bądź z nami 12 września, a już dziś odwiedź stronę www.dajpiataka.com.pl i zapisz się na bieg. Zgłoszenia za pomocą formularza będą przyjmowane do 9 września włącznie. Można będzie zapisać się również w dniu zawodów. Znajdziesz nas również na facebooku: http://www.facebook.com/dajpiatakanadzieciaka

Powiązane Posty