Czwarta edycja biegu „5 mil po Gminie Zduńska Wola”

Druhowie z OSP Janiszewice zapraszają na czwartą edycję biegu „5 mil po Gminie Zduńska Wola”. Z każdym rokiem impreza przyciąga coraz więcej uczestników. Czwarta edycja to oczywiście bieg na 5 mil, ale również bieg dla dzieci, który będzie miał dwa dystanse ok. 300 i 800 metrów. 

– Robimy wszystko, żeby zawodnicy wracali po biegu z uśmiechem na ustach i jak najlepszymi wspomnieniami. Co roku staramy się rozwijać naszą imprezę, a jednocześnie pozostać małym, kameralnym biegiem. Z przyjemnością zapraszamy wszystkich na kolejną odsłonę biegu na rzadko spotykanym dystansie. 5 milowa trasa, to świetny sprawdzian dla doświadczonych zawodników oraz tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z bieganiem – zaznacza Damian Mikołajczyk, jeden z organizatorów biegu. 

Organizatorzy z OSP Janiszewice ciągle czekają na chętnych biegaczy. Wszystkie szczegóły związane z zapisami oraz regulamin znajdują się na biegowej stronie strażaków z Janiszewic: www.biegajzosp.pl Darmowy będzie natomiast bieg dla dzieci. Organizatorzy czekają na najmłodszych w wieku od 5 do 15 lat i dla wszystkich przygotowali niespodzianki. Uczestnicy otrzymają również pamiątkowe medale. Początek biegu dla dzieci o godz. 12:30, natomiast bieg główny wystartuje o 13:00.

Bieg 5 mil po Gminie jest realizowany głównie dzięki dofinansowaniu z budżetu gminy Zduńska Wola w ramach zadań publicznych z wsparciem lokalnych firm. 

Powiązane Posty