Charytatywny Bieg dla Ani i Marcina

Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl i pragnie zaprosić Państwa na organizowany w dniach 13-14 października Bieg Charytatywny dla Ani i Marcina.  Oprócz tego, że jestem jedym z założycieli wspomninego KLubu Biegacza, jestem także byłym nauczycielem Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Poddębicach. Wraz z kolegą – Prezesem Klubu, a także nauczycielem Fizyki postanowiliśmy uczcić Dzień Edukacji Narodowej w dość nietypowy sposób łączącąc naszą pasję z chęcią niesienia pomocy – mowi Katarzyna Kaźimierczak z KB Zdyszani.pl.  

Tegoroczne wakacje okazały się pechowe dla dwojga uczniów naszej szkoły. Na skutek wypadku Ania- zawsze uśmiechnięta i zdolna, mająca przed sobą karierę sportową uległa wypadkowi podczas obozu karate, w efekcie jest sparaliżowana i ma niewielkie szanse na odzyskanie sprawności nóg, Marcin- skryty i spokojny pasjonat motocykli – został potrącony przez pijanego kierowcę i w ciężkim stanie leży w szpitalu Chcąc wesprzeć ich finansowo organizujemy bieg- dość nietypowy- bo trwać będzie aż 24 godziny. 

Bieg będzie miał charakter sztafety, i w ciągu doby uczniowie liceum oraz biegacze z KLubu Zdyszani.pl przebieną tyle kilomterów ile zostanie zakupionych przez „ludzi dobrego serca” 1 km=15 zł. Oczywiście jeśli ktoś ma ochotę biec razem z nami- serdecznie zapraszamy- wystraczy zapłacić za każdy „wybiegany”kilometr i bawić się razem z nami. 

Całość imprezy odbędzie się w poddebickim Ogrodzi Zmysłów. Piękna sceneria i oświetlony ogród doda uroku naszym zmaganiom również nocą. Więcej informacji o samym biegu można przeczytać na stronie Klubu Zdyszani.pl www.zdyszani.pl

 

 

Powiązane Posty