Biegowe powitanie wiosny w Łodzi!

W ten weekend rozpoczyna się upragniona przez wszystkich biegaczy wiosna! Czas startów, debiutów na różnych dystansach, walki o nowe rekordy życiowe. W najbliższą sobotę i niedzielę można spróbować swoich sił na sobotnim co tygodniowym parkrunie, pobiec w I Wiosennym Corsie na Stawach Stefańskiego czy wybrać się w niedzielę na biegową wycieczkę z Szakale Bałut i Accenture lub I Wiosenny Rajd Nordic Walking z Fizjo-Plus . Poniżej zamieszczamy, krótki opis wydarzeń z nadchodzącego weekendu:

parkrun Łódź

Co tygodniowe zawody na dystansie 5 km rozgrywane w Parku Poniatowskiego. Zawody startują w każdą sobotę o 9:00 rano. Parkrun jest bezpłatny, a organizatorzy zapewniają pomiar czasu, szczegóły na stronie www.parkrun.pl/lodz. Zastanawiacie się czy to ma sens? Przyjdźcie i sami sprawdźcie. 

I Wiosenny Cross

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi w pierwszy dzień wiosny organizuje na terenach Stawów Stefańskiego w Łodzi bieg przełajowy na dystansie 10 km. Do zawodów zgłosiło się już ponad 200 prawie 300 zawodników a nowa trasa oraz liczne kategorie wiekowe to tylko nieliczne atuty biegu. Szczegóły na www.mosir.lodz.pl

Wycieczka Biegowa Accenture i Szakali

Kiedy? – 22.03.2015 (niedziela), 9:00

Gdzie? – 51°47’39.2″N 19°35’23.6″E (Nowosolna – parking po pn. stronie)

Ile? – ok. 22,5 km

Jak? – Biegiem 😉 Zwyczajowo tempo dostosowywane jest do najwolniejszych, z reguły ok. 6:00/min

Kto? – Każdy, kto czuje się na siłach 🙂

Cel? – PKWŁ. Czyli pola, łąki, ładne widoki, lasy, wąwozy, górki i pagórki, zbiegi i podbiegi. Asfaltu też trochę. No i Wódka.

Pytania? – Szakal Tomek, tbedyk@gmail.com, 608 590 161. 

I Wiosenny Rajd Nordic Walking z Fizjo-Plus

I Wiosenny Rajd Nordic Walking z Fizjo-Plus, impreza odbędzie się 22 marca. Start zaplanowany jest na godzinę 10.00. Trasa wytyczona w Lućmierz – Las (z Łodzi można dojechać tramwajem numer 46) na dystansie 11.5 km po przepięknych leśnych ścieżkach z ”punktem odpoczynkowym” na 6 kilometrze. Rajd jest bezpłatny, a wszyscy uczestnicy otrzymają specjalnie na to wydarzenie przygotowane medale i inne niespodzianki. 

Wszystkie informację można uzyskać na facebooku:

https://www.facebook.com/events/1601464070088654/?fref=ts

Powiązane Posty