Biegiem do Domu Dziecka

Biegiem do Domu Dziecka to inicjatywa AGB Torfy i uczestników Półrocznego Półmaratonu o Północy, którzy przy okazji towarzyskiego biegu zorganizowali zbiórkę sportowych prezentów dla dzieci z domu dziecka przy ul. Aleksandrowskiej w Łodzi. Mamy już ponad 50 koszulek do biegania, 14 par skarpetek, 12 buffy i wiele innych. W czwartek, 14 lipca o godz.19:00 spotykamy się w domu dziecka, aby osobiście przekazać wszystkie prezenty.

Zapraszamy, można przyjechać z całą rodziną (ważne, aby było jak najwięcej dzieci), można przyjechać rowerem, a nawet przybiec.

Zbiórka prezentów trwa do środy – poszukiwane w szczególności gry planszowe i książki dla dzieci i młodzieży. Wszystko można podrzucać bezpośrednio do Domu Dziecka (Aleksandrowska 137) lub do eEngine Software House (Aleksandrów Łódzki, 1 Maja 51) lub do CrossRunShop (Łódź, Więckowskiego 80), firm które pomagają nam w całej akcji.

Postanowiliśmy także zorganizować zbiórkę środków na wymarzoną przez dzieci trampolinę i inne sportowe gadżety. Na ten moment mamy już 600zł i kolejne złotówki w drodze.

Wszystkie szczegóły spotkania i dane do wpłat znajdziecie na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/548333728700809/

Witek Tosik

AGB Torfy

Powiązane Posty