APARACIK SŁUŻBOWY – FINAŁ

28 czerwca, przed inauguracyjnym trzeci sezon biegiem parkrun, odbyła się miła uroczystość. Z bardzo pozytywnym finałem zakończyła się akcja APARACIK SŁUŻBOWY. Chyba wszyscy pamiętają krążącą na wiosennych łódzkich biegach, zorganizowanych treningach oraz imprezach integracyjnych, charakterystyczną puszkę. W połowie czerwca puszka dała sygnał, że już jest czas. Nastąpiło, również na parkrunie, oficjalne, komisyjne sprawdzenie zawartości. Wyszło tak, że udało się nam zorganizować bieg na 1610m. W biegu wzięło udział ok. 400 zawodników. Niektórzy przebiegli dystans kilkakrotnie, parę osób zapłaciło wyjątkowo wysokie wpisowe. W biegu tym wyjątkowo, jak na łódzkie warunki, na mecie, jako pierwszy nie zameldował się Pan Krzysztof, tylko nikomu nieznany zawodnik zwany Doktorkiem. W nagrodę Pan Doktorek dostał do dyspozycji sprzęt, o jakim marzył: Body Sony Alfa 58, zapasową baterię, zasilacz i przedłużoną gwarancję. Mamy nadzieję, że pomoce te pozwolą Doktorkowi uzyskiwać coraz lepsze wyniki w sporcie.  

Dziękujemy wszystkim za udział w tej akcji. Szczególne podziękowania należą się Markowi Czubińskiemu, który zaangażowany był na każdym poziomie – właściwie był koordynatorem całego zamierzenia od tłumaczenia, na czym akcja polega, do walki o końcowe rabaty. 

Nie spodziewaliśmy się tego, że puszka okaże się aż tak pełna. Dzięki temu po uzyskaniu, wywalczonego przez Marka, rabatu udało się zorganizować naprawdę dobry i miejmy nadzieję niezawodny sprzęt.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim biegaczom za wsparcie akcji. 

RYSIOTEAM

Foto: Adam Owczarek

Powiązane Posty