AGB Torfy zapraszają na biegowe wejście w Nowy Rok

AGB Torfy zapraszają na biegowe wejście w Nowy Rok. Łódzki Bieg Sylwestrowy w Arturówku to już tradycja (w tym roku XXXI edycja). W Aleksandrowie Łódzkim dopiero tworzymy taką historię. Planujemy spotykać się, co roku 1 stycznia w południe na rynku, aby wspólnie wybiegać pierwsze kilometry w nowym roku. Umówiliśmy się także, że z każdym rokiem będziemy zwiększać dystans o 1km. W tamtym roku było nieprzypadkowo 15km, w tym roku będzie 16km, a w 2050 … lepiej nie myśleć.

Tempo biegu będzie konwersacyjne. Tym bardziej, że będziemy zmęczeni po ściganiu się na sylwestrowym i całkiem nieprzespanej nocy. Tylko osoby o wyjątkowo mocnych charakterach są gotowe wtedy na takie wyzwanie jak wycieczka biegowa. Czy to nie doskonała okazja, aby przekonać się o sile swoich noworocznych postanowień o większej ilości ruchu?

Impreza ma charakter towarzyski, zapisów nie ma,  podobnie jak opłaty startowej i prowiantu na trasie.

Aktualności na stronie wydarzania na facebook.

Trasa biegu prowadzić będzie wokoło całego Aleksandrowa Łódzkiego, łącznie z Rezerwatem przyrody Torfowisko Rąbień, od którego nazwę wzięła nasza grupa biegowa. Będzie możliwość skrócenia strasy do około 10km.

Zapraszamy

AGB Torfy

P.S. Relacja z naszej mikołajkowej wycieczki do Grotnik na stronie: http://agbtorfy.pl/mikolajki-w-rudzie-bugaj/

Powiązane Posty