6. Bieg Aleksandrowski z okazji Święta Wojska Polskiego

Jeszcze tylko przez dwa tygodnie, czyli do końca czerwca, opłata startowa w aleksandrowskim półmaratonie wynosi 55 złotych. Po tym terminie organizatorzy będą oczekiwać podczas zapisów 70 złotych. Przed samym sierpniowym biegiem (11-15 sierpnia) kwota wzrośnie do 100 złotych. Warto się pośpieszyć, by zapłacić mniej.

Bez względu na termin, w którym uczestnicy zapłacą „startowe”, otrzymają takie same pakiety, numer, pamiątkową koszulkę, worek na depozyt, wodę lub izotonik na mecie i medal — specjalnie przygotowany na tę okoliczność.

Przypominamy, że osoby, które ukończyły 60 lat są zwolnione z opłaty startowej, a mieszkańcy Gminy Aleksandrów Łódzki płacą połowę ustalonej kwoty (zniżka nie dotyczy opłat ponoszonych w biurze zawodów).

Opłata za udział w biegu na 5 km jest stała — wynosi 20 zł, a wnoszona w biurze zawodów (czyli w dniach 11-15 sierpnia) — 25 zł.

Aleksandrowski Bieg na 5 km oraz Półmaraton odbędą się 15 sierpnia. Start i meta — Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. 11 Listopada 98. Półmaraton — godz. 9.00, bieg na 5 km — godz. 13.00. Zapraszamy!

Powiązane Posty