2. Procad Lisowice Trail – wystartowały zapisy!

Procad Lisowice Trail odbędzie się 27 października 2018 roku. Trasa zawodów o długości 10 km wytyczona została w miejscowości Lisowice na terenie Gminy Koluszki. Ubiegłoroczna edycja została bardzo dobrze odebrana przez zawodników, dla których organizator przygotował wymagającą trasę składającą się z dwóch 5 km pętli. Elektroniczne zapisy do Procad Lisowice Trail  wystartowały 3 września, formularz dostępny jest na stronie www.zapisy.inessport.pl

Organizatorem biegu jest Krzysztof Pietrzyk z Koluszek, jeden z najlepszych zawodników w województwie łódzkim były reprezentant Polski w biegach górskich, założyciel grupy Pietrzyk Running Team.

– Bardzo się cieszę, że pierwsza edycja podobała się biegaczom i już od jakiegoś czasu pytali mnie czy odbędzie się kolejna mówi Krzysztof Pietrzyk, dodając w tym roku szykujemy kilka zmian organizacyjnych w tym miejsce startu i mety, ale trasa pozostanie niezmieniona.

Na mecie wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale, w pakietach techniczne koszulki, a najlepsi walczyć będą w poszczególnych kategoriach o dedykowane statuetki. W zawodach obowiązuje limit 250 zawodników. 

Organizatorem zawodów jest Pietrzyk Running Team przy udziale Gminy Koluszki oraz wsparciu firmy Procad. Szczegółowe informacje dostępne są na profilu Pietrzyk Running Team

Powiązane Posty