10 Pabianicki Półmaraton „Wszystko Gra”

10. Półmaraton Pabianice odbędzie się 5 kwietnia 2020 roku! Zapisy już wystartowały. Po kilku dniach na liście startowej jest już blisko 200 biegaczy! Podczas jubileuszowej edycji nie zabraknie stałych punktów imprezy, ale z okazji dziesięciolecia organizatorzy szykują również niespodzianki dla uczestników.

W 2011 roku zdecydowaliśmy się na organizację Pabianickiego Półmaratonu. Wtedy nie myśleliśmy, że starczy nam sił, zapału do tego, aby kontynuować to dzieło przez kolejnych dziesięć edycji. Dziś stajemy przed Wami zapraszając Was na 10 Pabianicki Półmaraton „Wszystko Gra”. Za nami chwile dobre, ale i stresujące, wielkie wyzwania i ogromne radości, zaskakujące zdarzenia i rzeczy, które dało się przewidzieć. Przez te 10 lat zyskaliśmy nowe doświadczenia, umiejętności, ale przede wszystkim zrodziły się przyjaźnie, które będą trwać przez kolejne lata. Przed nami 10 Pabianicki Półmaraton. Z tej okazji zaplanowaliśmy wiele atrakcji. Będą stałe elementy takie jak Pabianicki Półmaratonik, Bieg na szpilkach, Bieg na 5 km , Bieg Januszów, kawiarenka i tradycyjny chleb ze smalcem, ale również zaskoczymy Was czymś zupełnie nowym i przygotowanym wyłącznie z okazji dziesięciolecia Półmaratonu – mówi Łukasz Ścibut z Stowarzyszenie Wszystko Gra.

Formularz zgłoszeniowy oraz dokładne informacje o imprezie dostępne są na stronie www.pabianickipolmaraton.pl 

Jeśli nie możecie doczekać się biegu organizowanego przez Stowarzyszenie Wszystko Gra, to już 7 grudnia możecie sprawdzić się na nietypowym dystansie ok 17 km. Ekipa „Pabianickiego Półmaratonu” zaprasza Was na nocny bieg „MAKSY MILA” – formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.zapisy.inessport.pl, a szczegółowe informacje na  www.wszystkograpabianice.pl 

 

Powiązane Posty