6. Ultra Kamieńsk: dodatkowe zapisy!

6. Ultra Kamieńsk odbędzie się w dniach 1 – 2 sierpnia 2020 roku, listy startowe po raz kolejny zamknęły się jeszcze przed zawodami. Jeśli dodać do tego, że start zapisów odbył się dopiero trzy tygodnie temu, widać, że biegacze są już spragnieni rywalizacji.

Jeśli nie udało się Wam zapisać na kolejną odsłonę biegu na Górze Kamieńsk, to jeszcze nic straconego! Organizatorzy uruchomili dodatkowe zapisy, które potrwają do 27 lipca lub do wyczerpania dodatkowego limitu. Formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie www.ultrakamiensk.pl. Dodajmy, że w dniu biegu nie będzie można dokonać zgłoszenia.

Przypomnijmy, że rywalizacja na Ultra Kamieńsk odbywa się na trzech dystansach. Po raz pierwszy zawodnicy sprawdzą się na dystansie 10 km z +/- 379 m przewyższenia oraz na dobrze znanych trasach z poprzednich edycji: 25 km i 50 km z sumą przewyższeń odpowiednio +/- 662 m i +/- 1250 m.

Tradycją stało się już, że zawodnicy kończący zmagania w Ultra Kamieńsk na mecie otrzymują pamiątkowe gliniane medale przygotowane przez Warsztat Gancarski rodziny Konopczyńskich, który ma ponad 200 letnią historię

Dodatkową atrakcją po ukończeniu każdego z trzech dystansów dla zawodników będzie strefa masaży przygotowana przez doświadczony zespół fizjoterapeutów z Kliniki Sporto w Łodzi.

Organizatorem Ultra Kamieńsk jest stowarzyszanie Bądź Aktywny, a współorganizatorami OSIR Góra Kamieńsk i firma inesSport. Patronat nad imprezą objęli Gmina Kamieńsk, Starostwo Powiatowe w Radomsku oraz Nadleśnictwo Bełchatów.

Szczegółowe informacje dotyczące zawodów dostępne są na www.ultrakamiensk.pl oraz na profilu zawodów na Facebook’u

Powiązane Posty