6. Łódzki Bieg Niepodległości – start zapisów!

11 listopada ścieżki parku im. Józefa Piłsudskiego wypełnią biegacze startujący w 6. Łódzkim Biegu Niepodległości. Elektroniczne zapisy do zawodów startują już 1 października o godzinie 20:00. Formularz dostępny będzie na stronie www.biegniepodleglosci.org.pl

Łódzki Bieg Niepodległości wraca po rocznej przerwie na biegową mapę Łodzi. Trasa liczyć będzie 5 km, a uczestnicy wystartują w falach. Będzie to impreza z wyjątkową otoczką – na starcie z głośników popłynie Rota, start i metę ozdobią biało – czerwone flagi, co w połączeniu z pomysłowością zawodników na pewno stworzy podniosłą atmosferę!

–Dwa lata temu zorganizowaliśmy bieg z okazji Święta Niepodległości, w którym wystartowało ponad 1000 zawodników. Było niesamowicie! W tym roku postanowiliśmy powtórzyć imprezę i wrócić do miejsca gdzie odbyła się pierwsza edycja, czyli do parku im. Józefa Piłsudskiego. Tegoroczne zawody odbędą się w falach, jako pierwsze na trasę wystartują kobiety, a następnie mężczyźni. Jako ostatni na trasę wyruszą miłośnicy nordic walking – mówi Bartłomiej Sobecki, organizator Łódzkiego Biegu Niepodległości.

Na mecie na wszystkich biegaczy oraz uczestników marszu nordic walking czekać będą pamiątkowe medale, które wzorem poprzednich edycji będą nawiązywać do Święta Niepodległości.

Honorowy Patronat nad imprezą objął Pan Marek Michalik Prezes Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Organizatorem 6. Łódzkiego Biegu Niepodległości jest firma inesSport oraz Stowarzyszenie Bądź Aktywny.

Szczegółowe informacje oraz zapisy znajdują się na stronie www.biegniepodleglosci.org.pl. Wiele ciekawostek pojawia się także na profilu imprezy na Facebooku.

foto by Ania Buczek-Toboła

Powiązane Posty