591 koszulek na Biegach Urodzinowych i marszu Nordic Walking

Dla wszystkich osób, które wystartują w Biegu Głównym i Marszu Nordic Walking organizatorzy przewidzieli nie lada gratkę – okolicznościową koszulkę. Każdy uczestnik otrzyma również wodę i słodką przekąskę. Dystans każdego Łódzkiego Biegu Urodzinowego i marszu Nordic Walking będzie nawiązywał do rocznicy powstania naszego miasta. Koronny, bieg główny i marsz Nordic Walking odbędą się na dystansie 5910 metrów. Dla przedszkolaków przewidziany jest dystans 59 metrów i 10 cm, a uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów do pokonania będą mieli dokładnie tyle metrów, ile lat liczy sobie Łódź czyli 591. Dla 50 najszybszych „kijkarzy” i 150 pierwszych biegaczy przewidziane są specjalnie wybite okolicznościowe medale.

Uczestnictwo w imprezie jest całkowicie bezpłatne. Od piątku 11.07.2014 ruszyły zapisy na stronie zapisy.inessport.pl

Oprócz rywalizacji sportowej, równie ważny jest element spotkania i atmosfery pikniku rodzinnego. Dlatego też zapraszamy całe rodziny z dziećmi, które będą mogły rywalizować na specjalnie przygotowanych dystansach. 

Zawody odbędą się 27 lipca 2014 przy ul. Małachowskiego 5 – Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza na II Biegi Urodzinowe i Marsz Nordic Walking.

Powiązane Posty