20. Bieg ulicą Piotrkowską już w sobotę!

W sobotę 27 maja odbędzie się 20. Rossmann Run Bieg Ulicą Piotrkowską. Na listach startowych jest ponad 4300 zawodników, a zapisy cały czas trwają! Start i meta ulokowane będą na ulicy Piotrkowskiej na wysokości Ogrodów Geyera.

W tym roku podczas Biegu Piotrkowską stoi pod hasłem jubileuszów! To 20. bieg, 30. rocznica firmy Rossmann w Polsce i 600. rocznica nadania praw miejskich Łodzi. Start i meta znajdować się będą na ulicy Piotrkowskiej na wysokości Ogrodów Geyera.

  • Oprócz standardowych nagród, nakładające się na siebie jubileusze sprawiły, że będą też niecodzienne nagrody na przykład za zajęcie 20-tego czy 600-nego miejsca. Gorąco zachęcam do tego, by wciąż zapisywać się na bieg, bo ta impreza już na stałe wpisała się w krajobraz łódzkich imprez. To bardzo rozpoznawalny punkt harmonogramu wydarzeń sportowych w naszym mieście – powiedział wiceprezydent Łodzi Adam Pustelnik.

Vouchery o wartości 5000 złotych otrzymają osoby, które przybiegną na metę kolejno na miejscach: 20 i 600. Uczestnicy, którzy uplasują się na miejscach: 30, 200, 2000, 3000 i 4000, nagrodzone zostaną voucherami o wartości 2000 złotych. Będą one do wykorzystania w HAVET Hotel Resort & Spa * Dźwirzyno.

  • Jako organizatorzy Rossmann Run Biegu Ulicą Piotrkowska przygotowaliśmy też ciekawą, dość nietypową nagrodę. W związku z tym, że obchodzimy 600-lecie Łodzi, 30-lecie firmy Rossmann w naszym kraju i mamy 20. edycję naszego biegu, dla osób, które uplasują się na tych miejscach mamy darmowy udział we wszystkich kolejnych edycjach biegu – dodał organizator biegu Robert Blesiński.

Zmiany w organizacji ruchu:

Start i meta biegu zorganizowana zostanie na ulicy Piotrkowskiej przy Białej Fabryce. Odcinek od placu Reymonta do Milionowej zamknięty będzie od 10 do 22. Natomiast trasę biegu wyznaczono następująco ulicami: Piotrkowską, Piłsudskiego, Sienkiewicza, Tuwima, Sass-Zdort, Kilińskiego, Narutowicza, Wschodnią, Włókienniczą, Kilińskiego, Rewolucji 1905 r. Piotrkowską oraz Mickiewicza do skrzyżowania z Żeromskiego i ponownie do Piotrkowskiej, którą biegacze dotrą do Białej Fabryki. Zamknięcia ulic na trasie biegu obowiązywać będą od 19 do 20:30. Więcej informacji o zmianach dostępnych jest na stronie www.biegpiotrkowska.pl

zdjęcia: materiały organizatora

Powiązane Posty