2. Bieg Julianów na 5 odwołany!

Szanowni Biegacze i Biegaczki
W związku z wciąż panującą w Naszym kraju sytuacją epidemiologiczną jesteśmy zmuszeni odwołać zaplanowaną na 23 maja 2020 roku drugą edycję „Biegu Julianów na 5”.
Na chwilę obecną nie planujemy konkretnej daty powrotu imprezy, ponieważ nikt z Nas nie jest w stanie przewidzieć rozwoju sytuacji.
Odwołanie biegu jest dla Nas sporym ciosem, ponieważ włożyliśmy w to przedsięwzięcie dużo sił, energii, jak również finansów.
Serdecznie zachęcamy Was do pozostawienia darowizn, które wpłacaliście na poczet organizacji biegu! Pomogą on w działalności statutowej Uczniowskiego Klubu Sportowego 55, który jest współorganizatorem imprezy! Wszystkim darczyńcom z góry dziękujemy za pomoc.
Każdy zawodnik może wystąpić o zwrot pieniędzy wysyłając wiadomość na adres zwrotyjulianowna5@wp.pl. Informacja powinna być wysłana z emaila, który podany był przy rejestracji na stronie zapisy.inessport.pl oraz winna zawierać następujące informacje: imię i nazwisko oraz nr rachunku, na który mamy przelać pieniądze. Prosimy o wysyłanie ewentualnych próśb o zwrot do dnia 30.04.2020 do godz 24:00, ponieważ ułatwi Nam to proces realizowania zwrotów. Prosimy również o cierpliwość, zwroty będą realizowane sukcesywnie.
Cała ekipa XXX LO i UKS 55, zaangażowana w organizację drugiej edycji „Biegu Julianów na 5” życzy Wam zdrowia i wytrwałości w tych ciężkich czasach.

Ze sportowym pozdrowieniem
Michał Kiriczenko

Powiązane Posty