14. Dycha Justynów – Janówka – zapisz się już dziś

14. Dycha Justynów – Janówka, odbędzie się w ostatnia sobotę kwietnia! Tradycyjnie już miłośnicy aktywnego spędzania czasu wolnego będą mogli sprawdzić się w biegu na dystansie 10 kilometrów oraz marszu Nordic Walking na ok. 7 km trasie. Na listach startowych jest już ponad 210 zawodników z nadanymi numerami. Zapisy trwają do 23 kwietnia, formularz dostępny jest na stronie www.justynow-janowka.pl – obowiązuje limit 300 zawodników.

Dycha Justynów – Janówka od ponad czternastu lat przyciąga na start kilkuset uczestników. Co wyróżnia ten bieg? Na pewno trasa wytyczona na terenie Lasu Gałkowskiego, który potrafi zaskoczyć górkami, a na koniec każdy może celebrować swój finisz na stadionie LZS Justynów. Na mecie na wszystkich biegaczy i „kijkarzy” czekać będą pamiątkowe medale oraz poczęstunek i bezalkoholowe piwo.

Biegi dla dzieci

Tradycyjnie już podczas Dycha Justynów – Janówka nie zabraknie biegów dla dzieci i młodzieży, które rywalizować będą w czterech grupach wiekowych. Trasy dla najmłodszych wytyczone będą na terenie stadionu im. Andrzeja Lasoty w Justynowie. Formularz dostępny jest na stronie www.justynow-janowka.pl. W biegach dla dzieci liczba miejsc jest również ograniczona.

Szczegóły zawodów w tym regulamin imprezy i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej Dychy Justynów-Janówka: www.justynow-janowka.pl oraz na profilu imprezy na Facebooku

Powiązane Posty