11. Bieg Fabrykanta – start zapisów dla dzieci

Trwają zapisy na 11. Bieg Fabrykanta, który odbędzie się 27 sierpnia 2022 roku. Jak co roku w ramach imprezy odbędą się biegi dla dzieci i młodzieży, które od samego początku towarzyszą rywalizacji na dystansie 10 km, dodając jej wiele pozytywnych emocji. Dzieci rywalizować będą w czterech kategoriach wiekowych. Zapisy do Biegów Małego Fabrykanta startują 1 czerwca o godzinie 19:00, formularz dostępny będzie na stronie www.biegfabrykanta.pl

To już jedenasta edycja od debiutu Biegu Fabrykanta na ulicach Łodzi. Od samego początku staramy się pokazywać niepowtarzalny klimat łódzkich terenów pofabrykanckich, które nadają imprezie klimatu. Tak samo od samego początku w programie imprezy są biegi dla dzieci, które co roku cieszą się bardzo dużą popularnością. W zawodach startują całe rodziny, najpierw rodzice kibicują swoim dzieciom, a następnie role się zamieniają i gdy rodzice są na trasie biegu głównego, dopingują im dzieci. To tworzy naprawdę fajną atmosferę biegu – mówi Bartłomiej Sobecki – organizator Biegu Fabrykanta.

11. Biegi Małego Fabrykanta

W tegorocznej edycji dzieci startujące w Biegach Małego Fabrykanta otrzymają pamiątkowe koszulki techniczne, a na mecie na wszystkich uczestników czekać będą okazałe medale, pakiety „metowe”, dla najlepszych pamiątkowe statuetki oraz upominki. Jak co roku trasy biegów wytyczone będą na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Trwają zapisy na 11. Bieg Fabrykanta

Przypominamy, że cały czas trwają zapisy do biegu głównego, który rozegrany zostanie na dystansie 10 km. Na liście startowej jest już ponad 400 zapisanych zawodników, którzy 27 sierpnia zmierzą się z trasą wytyczoną na terenie łódzkiego Księżego Młyna. W ramach tegorocznego biegu Fabrykanta odbędą się Mistrzostwa Polski Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich, ponadto zawodnicy rywalizować będą w klasyfikacji IT oraz drużynowej. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.biegfabrykanta.pl

Biegaj i pomagaj Fundacji Gajusz

W tegorocznej edycji Biegu Fabrykanta wszyscy uczestnicy biegu głównego oraz biegów dla dzieci mogą wybrać podczas rejestracji ścieżkę charytatywną wspierając podopiecznych Fundacji Gajusz. Zebrana kwota zostanie podwojona przez partnera zawodów firmę Sii Polska.

Zaangażowanie Sii w ten projekt jest możliwe dzięki wewnętrznemu programowi Sponsoringu Pasji i Power Volunteers, na który firma przeznacza pół miliona złotych rocznie. W wydarzeniu weźmie udział blisko 100 biegaczy, nie tylko z Sii Łódź, ale również innych naszych oddziałów. To wszystko będzie zwieńczeniem naszego jubileuszu – 10 urodzin na rynku lokalnym. Każdy z pracowników może zgłosić swoją chęć pomocy, nie tylko biorąc udział w biegu, także kibicując czy zostając wolontariuszem w punkcie z wodą – mówi Maciej Topczewski, Regional Director Sii Łódź.

Wszyscy uczestnicy, którzy zdecydują się na udział w akcji wystartują ze specjalnymi numerami startowymi z logo Fundacji Gajusz.

Organizatorem Biegu Fabrykanta jest Stowarzyszenie Bądź Aktywny, a partnerami Urząd Miasta Łodzi oraz Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna. Szczegółowe informacje dotyczące 11. Biegu Fabrykanta dostępne są na stronie www.biegfabrykanta.pl oraz na profilu imprezy na Facebook’u.

Powiązane Posty