10. Pabianicki Półmaraton – oświadczenie organizatorów

Drogie Biegaczki i Drodzy Biegacze
Gdy 2 kwietnia 2020 podawaliśmy Wam datę 10. edycji naszego Półmaratonu – 28.03.2021 – wierzyliśmy głęboko w to, że będzie to możliwe. Niestety, sytuacja wciąż daleka jest od „normalności” i zmuszeni jesteśmy pogodzić się z myślą o tym, że nie uda nam się tej obietnicy dotrzymać. Niestety, z naszego punktu widzenia nie ma możliwości, abyśmy za dwa miesiące mogli zorganizować jubileuszową edycję Półmaratonu zgodnie z naszymi nadziejami i marzeniami, a przede wszystkim z naszymi ambicjami.
Nie podajemy także żadnej nowej daty. Dość już prób zaklinania rzeczywistości. Musimy pogodzić się z tym, co dzieje się wokół i przeczekać ten tak trudny dla nas wszystkich okres.
Prosimy Was o zrozumienie tej decyzji. Jest ona spowodowana tym, że naprawdę chcemy, aby dziesiąta edycja była wyjątkowa. Żebyście otrzymali najlepsze możliwe warunki – zarówno na idealnej trasie, jak i w Biurze Zawodów czy w naszym słynnym już na całą Polskę Miasteczku, w którym główną atrakcją jest gigantyczna racja obiadowa, chleb ze smalcem i możliwość spędzenia cudownego czasu z biegowymi przyjaciółmi z całej Polski.
Na takie przygotowanie Półmaratonu potrzebujemy co najmniej cztery miesiące. A dopóki nie mamy pewności co do terminu nie możemy pozwolić sobie na ryzko dalszych inwestycji z tego, co zostało z Waszych wpłat. Musimy być ostrożni w dalszych działaniach, musimy od nowa szukać firm, które zechcą nas wesprzeć i nie chcemy narazić Was na stratę poniesionych kosztów.
Z całą pewnością jako pierwsi dowiecie się o wyznaczeniu przez nas nowej daty. A tymczasem dbajcie o siebie, o swoich bliskich, przyjaciół i znajomych ponieważ to właśnie jest teraz najważniejsze.
Osoby, które chcą zrezygnować z miejsca na liście startowej i otrzymać zwrot opłaty proszone są o napisanie wiadomości email i podanie numeru konta.
Pozdrawiamy
zespół organizacyjny
Wszystko Gra

Powiązane Posty