Z głową po zdrowie – bieganie na Uroczysku z Moniką Kaczmarek

Rusza kolejna edycja wspólnego biegania na Uroczysku Lublinek organizowanego przez Zieloną Łódź oraz Monikę Kaczmarek. Bezpłatne zajęcia skierowane są przede wszystkim do osób początkujących, które chcą rozpocząć swoją przygodę z bieganiem, poprawić kondycję i aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Treningi odbywać się będą we wtorki od 12 maja do 7 lipca o godzinie 18:30. Miejscem zbiórki będzie parking przy…

Czytaj Więcej