Integrujemy się... podwójnie.

O spotkaniu 26 maja po biegu ulicą Piotrkowską już wiecie, a jeśli ktoś nie wie zapraszam do mnie po bliższe info. :) Natomiast pojawił się pomysł na spotkanie w Ogrodzie Botanicznym. Oto krótka informacja.

SPOTKANIE INTEGRACYJNE:
W związku z ustaleniami poczynionymi na naszej pierwszej majóweczce przesyłam bliższe informacje dotyczące wspólnej integracji.
Chcemy zorganizować grila w Ogrodzie Botanicznym, możliwe terminy to 18 maja i 9 czerwca. Koszt 240 zł (do podziału na wszystkich uczestników + 4 zł bilet wejściowy). W cenie jest dostęp do altany z murowanym grilem, opał i prąd. Czas trwania imprezy do 8 h. Teoretycznie max. do 22-giej, ale praktyka mówi co innego, kwestia dobrej negocjacji, więc jest szansa przedłużenia do ok. 24-tej :). Wstępną rezerwację już zrobiłam musimy tylko się zadeklarować i wybrać najdogodniejszy termin.
W poniedziałek muszę dać odpowiedź. Myślę, że wyjdzie ok.20 zł/osobę ???(ew. nadwyżka pójdzie na poczet zaopatrzenia imprezy :):):)). Proszę o informację na forum albo bezpośrednio do mnie na maila: joanaadamskaMAŁPKAgmail.com. Jeżeli spotkanie dojdzie do skutku, w przyszłym tygodniu będę zbierała opłaty, żeby w odpowiednim czasie podpisać umowę. Wszelkie pomysły, uwagi, sugestie są mile widziane...

Najważniejsze informacje:

koszt od osoby: 25zł

start imprez: 18 maja godz. 18

wpłaty możecie przesłać na: 83 1500 1546 1015 4012 7263 0000 z dopiskiem BBQ oraz swoim imieniem i nazwiskiem.

 

Pozdrawiam,
Joanna Adamska

Opublikowano w:

Odpowiedzi

Portret użytkownika Gość

Opłata za wstęp jest już

Opłata za wstęp jest już wliczona w koszt 25 zł.
Portret użytkownika Gość

Dzień dobry, jestem

Dzień dobry, jestem początkującym biegaczem ale stało się to moja nowa pasja. Chciałabym dzielić ja z innymi biegaczami. Czy jest możliwość dołączenie do Klubu? Pozdrawiam, Zuzia
Portret użytkownika Gość

pewnie :) napisz w tej

pewnie :) napisz w tej sprawie do Robina (kontakt w dziele TEAM) :)
Portret użytkownika Gość

Spotkanie integracyjne

Czemu nie, jestem jak najbardziej za.Bieganie,bieganiem ale jakaś rozrywka też nam się należy.
Portret użytkownika Gość

impreza

bieganie jest naszą pasją imprezowanie... p. Joanno po co
Portret użytkownika Gość

Równie dobrze można sobie

Równie dobrze można sobie zadać pytanie "być albo nie być ", "żyć albo nie żyć"? Uznaję, że było to pytanie retoryczne mające na celu podgrzanie temperatury spotkania ;).
Portret użytkownika Gość

Spotkanie int.

Czy będzie jakaś muzyka i tańce?
Portret użytkownika Gość

.

Czyli rura będzie potrzebna ;) ;) ;)