biegampolodzi.pl TEAM

Maraton Warszawski na ... urodziny - relacja Mariusza

2913 To było moje drugie podejście do maratonu. Pierwsze w zeszłym roku zakończyło się totalną klęska, błędy treningowe - zbyt duży kilometraż do stażu treningowego i była kontuzja. Tym razem podszedłem do sprawy mega jak umiałem profesjonalnie. Trening dostosowałem do swoich możliwości, robiłem całe 14 tygodni dużo siły biegowej i dużo ogólno rozwojówki. Wszystko szło jak z płatka, ale 2 tygodnie przed maratonem załapałem od synka infekcje i ciężko było...Próba wyjścia na dwór na jakikolwiek rozruch kończyła się duszeniem i kaszlem..
Opublikowano w:

Rekordowy „maraton” dla biegampolodzi.pl TEAM

2671 W minioną niedzielę odbył się Sztafetowy Maraton Szakla, jedna z najfajniejszych imprez biegowych, rozgrywanych w województwie łódzkim. W tegorocznej edycji nasz TEAM wystawił trzy zespoły:  obrońcy z przed roku biegampolodzi.pl TEAM Najemnicy w składzie Paweł  Kopaczewski, Jacek Puzanista, Radosław Sekieta, Natalia Kowalska, Sara Dominiak, Wiktor Olejniczak, Przemysław Buba walczyli do samego końca o zwycięstwo z ekipą FLEXIDEA AkademiaBiagacza.pl przegrywając na mecie o 15 s.

Opublikowano w:

Sztafeta biegampolodzi.pl - kto chętny?

2572 W połowie lipca odbędzie się czwarta edycja Maratonu Sztafetowego Szakala w łódzkim Arturówku. Jak co roku planujemy wystawić drużynę zarówno szybką i szybszą i jeszcze szybszą. Przede wszystkim worem poprzednich edycji mamy zamiar dobrze się bawić :).Przypominamy, iż zgodnie z regulaminem w skład sztafety wchodzi 7 osób w tym dwie kobiety. Wszystkie chętne osoby do startu prosimy o przesłanie informacji na adres: poczta@biegampolodzi.pl lub wpisywanie się w komentarzu do newsa. Jak co roku walczymy do końca i bawimy się jak nigdy!

Opublikowano w:

Relacja na zimno z I Zimowego Biegu Szlakiem Wygasłych Wulkanów

2227 Cała przygoda z zimowa edycja rozpoczęła się od… no właśnie i tu pojawia się pierwszy problem może od informacji o Ksawerym, a może od problemów ze składem na wyjazd i środkiem transportu – dwie „Szakalice z Bałut” mogą wyjaśnić - przy czym serdecznie pozdrawiam… koniec końców piątek godzina 17 jadę sam. Prognozy niezbyt optymistyczne do przejażdżki ponad 300 km autem, ale w końcu skoro Wulkany to najtrudniejsze biegi w Polsce to, dlaczego po drodze ma być lekko.

Opublikowano w:

Sztafetowy Maraton Szakala – drużyna biegampolodzi.pl

1970 W połowie lipca odbędzie się trzecia edycja Maratonu Sztafetowego Szakala w łódzkim Arturówku. Jak co roku planujemy wystawić drużynę zarówno szybką i szybszą. Przypominamy, iż zgodnie z regulaminem w skład sztafety wchodzi 7 osób w tym dwie kobiety. Wszystkie chętne osoby do startu prosimy o przesłanie informacji na adres: poczta@biegampolodzi.pl . Jak co roku walczymy do końca i bawimy się jak nigdy! Regulamin zawodów dostępny jest na www.szakalebalut.pl

 

Opublikowano w:
Subskrybuje zawartość