Ultra i Góry

4. Ultra Kamieńsk już w ten weekend!

5464 Czwarta edycja letniej odsłony Ultra Kamieńsk odbędzie się w najbliższy weekend. Na starcie górskiego biegu ultra w centralnej Polsce stanie rekordowa liczba blisko 400 zawodników z całej Polski. Trasa zawodów jak co roku wytyczona została na terenie Góry Kamieńsk położonej na obszarze gminy Kamieńsk. Zawodnicy do wyboru w tym roku mają cztery dystanse: sztafeta, 6km, 25 km i 65 km.

Opublikowano w:

Nocna Szóstka – sprawdź się po zmroku na Górze Kamieńsk!

5456 Nocna Szóstka to jeden z czterech biegów jaki odbędzie się w ramach 4. Ultra Kamieńsk, który zaplanowany jest na 4 – 5 sierpnia 2018 r. Trasa o długości 6 km (+255/-255) wytyczona została na terenie Góry Kamieńsk i zostanie oznaczona specjalnymi fluorescencyjnymi „świetlikami” w które zostaną również wyposażeni biegacze co w połączeniu z godziną startu 21:00 doda imprezie niepowtarzalnego klimatu!

4. Ultra Kamieńsk – górskie bieganie w centrum Polski

5451 4. Ultra Kamieńsk odbędzie się w dniach 4 - 5 sierpnia 2018 roku. W tym roku została lekko zmieniona formuła imprezy, dzięki czemu uczestnicy do wyboru będą mieć aż cztery dystanse! A to wszystko w centrum Polski na terenach Góry Kamieńsk.

Sztafeta i Nocna Szóstka

Sztafeta Góry Kamieńsk

5441 Bieg sztafetowy na Górze Kamieńsk odbędzie się 4 sierpnia 2018 r. w ramach 4. Ultra Kamieńsk. Trasa o długości 1,5 km wytyczona została na stoku narciarskim. Każdy z uczestników będzie  pokonywał ją trzykrotnie.

Rywalizacja sztafetowa niesie ze sobą bardzo duże emocje, każdy z jej członków odpowiada za końcowy wynik swojej drużyny. To też idealny sposób na integrację i wspólną zabawę – mówi Bartłomiej Sobecki – organizator biegu.

4. Ultra Kamieńsk – cztery dystanse na Górze Kamieńsk!

5417 Przed nami 4. Ultra Kamieńsk, który odbędzie się w dniach 4 - 5 sierpnia 2018 roku. W tym roku organizatorzy postanowili zmienić formułę imprezy, dzięki czemu uczestnicy do wyboru będą mieć aż cztery dystanse! W czwartej edycji Ultra Kamieńsk pierwszy raz w historii najdłuższy dystans jest biegiem kwalifikacyjnym m.in. do kultowego UTMB! Zapisy do tegorocznej odsłony imprezy już wystartowały formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.ultrakamiensk.pl