Uć połówka

 

Dzieci wesoło wybiegły ze szkoły

zapaliły papierosy

wyciągnęły flaszki

siedem razy zakręciły

połówkę zrobiły

 

Nie wierzę. Jako pisarka czepialska – dostaję temat na talerzu podany. Cuda jakieś, a cytując znanego reportera, co z pisania się utrzymuje na wysokim poziomie zresztą:

SZLAG

Jak przez zwykłe niedbalstwo można spieprzyć opinię nie tylko sobie , ale całemu łódzkiemu środowisku biegowemu. Tak świadomie piszę – niedbalstwo. Fakt na Fabrykancie nie było kiedyś wody, a konkretnie kubków, bo woda była - tylko w butelkach. Na piątkowym Wyciu Szakala z kolei wody było tyle, że trzeba było odwołać imprezę, bo by się ludzie potopili. Na Biegu Piotrkowską też onegdaj org mataczył formalnie. Wątek mi się urywa, a napisać muszę, bo się uduszę. Chyba znów zacytuję tego znanego z GW pismaka.

KURWA

Taką piękną połóweczkę kiedyś wymyśliłam. Piękna trasa po Łodzi, zabiegająca o wszystkie zabytki. Start i meta przy Hali Sportowej. Biuro , szatnie, depozyty w historycznej i klimatycznej hali. Stoliki, ławeczki i piknik tak jak na biegach na południu Polski. Piękna sportowa impreza. Narysowałam obrazek , dopisałam historię. Ktoś to kupił i spartaczył w całości.

APEL

Ludzie co kupiliście bilety, a raczej kota w worku, zanim pobiegniecie i wykręcicie te siedem kółek, bez satysfakcji żadnej, bo zegarki w takim tłoku będą wariować, pomyślcie czy warto.

Tak – świadomie namawiam do bojkotu tej imprezy.

TEN BIEG TO KPINA.

Sprawa oddania wpisowego pewnie jest prawnie możliwa, przy działaniu „zbiorowym”.

Dobra nic więcej nie piszę. Koparka mi opadła.

Odpowiedzi

Portret użytkownika konvers

Ze strony imprezy

Półmaraton Łódzki to pierwszy taki bieg w Łodzi, którego trasa przebiega przez przygotowane strefy tematyczne. W każdej z nich na uczestników czekają niespotykane w żadnym innym biegu atrakcje. Strefy nawiązują do charakterystycznych miejsc w Łodzi. Celem biegu jest promocja naszego miasta oraz zwrócenie uwagi na jego bogactwo i możliwość spędzania aktywnie swojego wolnego czasu w pięknym otoczeniu.
    Niewątpliwym plusem jest to że kibice będą mogli kilka razy podczas tak długiego biegu zobaczyć swoich znajomych, przyjaciół, kolejnym plusem jest to iż niemal cała pętla jest płaska z bardzo dobrą nawierzchnią
zwrot środków jest sprzeczny z regulaminem i niestety z przyczyn formalnych jak i finansowych nie może zostać zrealizowany.