Trasy

Wycieczka biegowa "Katalog Podbiegów" - 17.01.2015 r.

3162 W sobotę 17.01.2015 zapraszamy na kolejną wycieczkę biegową Accenture i Szakali. Tym razem czas na „Katalog Podbiegów”, czyli 18-kilometrowy subiektywny przegląd wybranych pagórków Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich i Lasu Łagiewnickiego. Suma podbiegów na trasie wyniesie niemal 300m !!! Start o godzinie 9 rano przy barze Modrzewiak (skrzyżowanie ul. Okólnej i Żółwiej, krańcówka autobusu 66). Jak dacie znać wcześniej, to może znajdzie się miejsce w naszym aucie.

Opublikowano w:

Do Głowna przez Ostrołękę - Wycieczka biegowa Accenture i Szakali!

2189 Serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę Wycieczek Biegowych Accenture i Szakali. Tym razem pobiegamy w rejonach nieco oddalonych od Łodzi - za cel obraliśmy trasę Z głowna do Głowna przez Ostrołękę (21,6 km). Spotykamy się w niedzielę w Głownie o godz. 10.00 na parkingu koło startu trasy. Informujemy, iż mamy wolne miejsca w samochodzie - w tej sprawie, a także w przypadku problemów z dojazdem prosimy o kontakt telefoniczny: Maciej Rakowski - 601 345 676.

Opublikowano w:

Ścieżki biegowe Accenture i Szakali - "Bajkowa Łódź"

1980 Ścieżki biegowe Accenture i Szakali pod patronatem serwisu biegampolodzi.pl możemy uznać za otwarte! W słoneczne niedzielne przedpołudnie odbyła się pierwsza (z planowanych wielu) wycieczek biegowych. Trasa „Bajkowa Łódź” była pierwszą zaprezentowaną przez nas trasą.  Ścieżka poprowadzona została śladami małych pomników przedstawiających postaci z seriali dla dzieci i filmów Studia Małych Form Filmowych Se-ma-for.

Opublikowano w:

Wycieczka 'Bajkowa Łódź' z Accenture i Szakale Bałut

1975 Serdecznie zapraszamy na pierwszą wycieczkę biegową z cyklu ścieżek Accenture i Szakali. Trasa "Bajkowa Łódź" to ścieżka poprowadzona śladami małych pomników przedstawiających postaci z seriali dla dzieci. Na ok 15 kilometrowej pętli spotkamy (i sfotografujemy) 8 pomników. Spotykamy się pod Aquaparkiem Fala o godz.

Opublikowano w:

Wyniki konkursu „Podziel się swoją trasą treningową”!

1123 3 lipca upłyną termin głosowania na ciekawszą oraz ładniejszą trasę w konkursie „Podziel się swoją trasą treningową”. Z nadesłanych 2 zgłoszeń głosujący w przeważającej większości wybierali drugą, dłuższą trasę autorstwa Janusza Milczarka. Z autorem zwycięskiej trasy przeprowadzimy wywiad, który umieścimy na łamach naszego serwisu oraz na portalu eldezet.pl, wraz z fotoreportażem z zaprezentowanej trasy, która przebiega w Tomaszowie Mazowieckim i jego okolicach.

Opublikowano w:
Subskrybuje zawartość