Nocne Wycie Szakala: Triumf biegampolodzi.pl TEAM

W minioną noc po raz trzeci odbyło się Nocne Wycie Szakala czyli sztafetowy bieg na dystansie ok 20 km. Trasa wytyczona została na „górce na Rogach”, każdy z zawodników do pokonania miał okrążenie o długości ok 600 m. Start został wytyczony na szczycie, zawodnicy od razu mocno zbiegali, następnie do pokonania mieli krótki odcinek po prostej, a na koniec pętli czekał na nich podbieg. Każdy z członków drużyny pokonywał tą samą pętlę osmiokrotnie. W zawodach wystartowały 23 drużyny z których najszybszy okazał się zespół biegampolodzi.pl TEAM, na drugim miejscu uplasowali się zawodnicy Korony Pabianice, a na najniższy stopień podium przypadł Rysio Team. Indywidualnie najszybsi byli Katarzyna Downa z Korony Pabianice oraz Paweł Kopaczewski z biegampolodzi.pl TEAM.

Kolejna impreza której organizatorem jest KS Szakale Bałut odbędzie się w ostatni weekend października – będzie to V Półmaraton Szakala dookoła Lasu Łagiewnickiego. Na stronie szakalebalut.pl można zapoznać się z regulaminem, a formularz zgłoszeniowy dostępny jest na www.zapisy.inessport.pl