III Półmaraton Szakala Dookoła Lasu Łagiewnickiego

1365 W najbliższą niedzielę w Łodzi odbędzie się 3 Półmaraton Szakala organizowany przez Szakale Bałut we współpracy z Urzędem Miasta Łodzi oraz MOSiR Łódź. Do biegu zgłosiła się rekordowa liczba blisko 600 uczestników. Informujemy, iż zgłoszenia elektroniczne zostaną zamknięte w dniu 25 października, wszystkich biegaczy, którzy po tym terminie będą chcieli wziąć udział w półmaratonie organizatorzy zapraszają do biura zawodów. Aby usprawnić i przyśpieszyć wydawanie numerów startowych organizatorzy postanowili otworzyć biuro zawodów również w sobotę poprzedzającą bieg w godzinach 17.00-19.00, natomiast w niedzielę w godzinach 9:00–11:00. Biuro usytuowane będzie przy ul. Skrzydlatej 75 (ośrodek MOSiR w Arturówku).

Wśród osób, które odbiorą pakiety startowe w sobotę rozlosowane będą zaproszenia (5 zaproszeń) do Teatru Muzycznego w Łodzi na wybrany spektakl. Losowanie zaproszeń oraz ogłoszenie wyników nastąpi niezwłocznie po zamknięciu Biura Zawodów. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie Szakali, a także rozesłane drogą emailową do wylosowanych szczęśliwców.

Bilety do Teatru Muzycznego, nie są jedynymi nagrodami, które będzie można wylosować podczas Półmaratonu Szakala. Organizatorzy przygotowali dla uczestników sporą liczbę upominków od sponsorów i partnerów biegu: firmy ROSSMANN, Coca-cola, kwiaciarnię H. Skrzydlewska, magazyn BIEGANIE oraz … 6 koszulek Saucony (3 koszulki męskie i 3 damskie) ufundowaneh przez sklep Sport-Factory!

Wisienką na torcie tego ostatniego w październiku biegu będzie ogromna galeria zdjęć – do której niemały wkład będzie miał nasz serwis – biegampolodzi.pl. Zapraszamy wszystkich czytelników po biegu do przeczytanie relacji, przeglądanie galerii oraz do dyskusji o 3 Półmaratonie Szakala.

Strona biegu

 

 

 

Opublikowano w:

Odpowiedzi

Portret użytkownika Gość

Kochani organizatorzy jeśli

Kochani organizatorzy jeśli ustalacie regulamin biegu to się go łaskawie trzymajcie,10 minut to nie jest 5 ,i w moim przypadku -byłem w 2 grupie (chiałem tylko zostawić szwedkę i spodnie dresowe w samochodzie)start biegu zastał mnie przy samochodzie, zaowocowało to zgubieniem rękawiczek i ogólnym "niewdrożeniem w bieg". Pozdrawiam Robert Skrzypczak
Portret użytkownika Gość

Organizacja

Pomysł z podziałem osób na grupy w takich warunkach był fatalny, jeden z najgorszych biegów w tym roku pod względem organizacyjnym. Fatalnie się biegało wyprzedzając na trasie dziesiątki osób.
Portret użytkownika Gość

Zgadzam się, podział był

Zgadzam się, podział był kipepskim pomysłem...
Portret użytkownika Gość

Podział był spowodowany

Podział był spowodowany ilością osób i małą przepustowością trasy. Nie wiem co się wam w organizacji nie podobało - to że spadł śnieg i wszyscy biegli wydeptaną ścieżką ?? Fakt, śnieg, to rzeczywiście zasługa organizatora !!! Ja uważam, że bieg był bardzo interesujący i nie chodzi o to, żeby za każdym razem robić życiówki. Rafał
Portret użytkownika sobek

wywiad z Dyrektorem biegu

dziś w gazecie wyborczej możecie przeczytać wywiad z Mackiem Rakowskim o Półmaratonie Szakala www.lodz.sport.pl/sport-lodz/1,117108,12741255,3__Polmaraton_Szakala_Doo...

Portret użytkownika Gość

jako wolontariusz czuję się

jako wolontariusz czuję się trochę dotknięty, no ale to mój problem
Portret użytkownika Szakal Tomek

Wolontariusze

Heh, Maciej rzeczywiście ujął to niezbyt fortunnie... Ale wiadomo co miał na myśli - że wolontariusze będą mieli w taką pogodę najgorzej. I uwierz - doceniamy to co robią/robicie.

<a href="http://run-log.com/profiles/profile/tbedyk"><img src="http://run-log.com/site_media/media/footer/tbedyk.png" alt="run-log.com"/></a>

Portret użytkownika Gość

Wolontariusze byli świetni!

Wolontariusze byli świetni! Wolontariuszki też, może nawet nieco świetniejsze (dlatego, że były dziewczętami)! Dzięki!!!