Szakale Bałut

VII Półmaraton Szakala za nami relacja Dominika Kowalewskiego

4731 Zgodnie z obietnicami Szakali w niedzielę na biegu była piękna złota jesień choć parę dni wcześniej się na to nie zapowiadało. „Zaprzedane dwie dusze” pozwoliły jednak sprowadzić piękną, słoneczną jesień do najpiękniejszego Lasu – Lasu Łagiewnickiego. Tradycyjnie start usytuowany na moście w Arturówku zgromadził prawie 660 osób z zapisanych ponad 760, co stanowiło kolejny rekord frekwencji naszego biegu (Dziękujemy!).

Opublikowano w:

Małymi kroczkami zbliża się 6 Sztafetowy Maraton Szakala.

4385 Jak co roku Klub Sportowy „Szakale Bałut” zaprasza na 6 edycję Sztafetowego Maratonu Szakala ,która odbędzie się 3 lipca 2016 r .w Arturówku (okolice stawów przy ul.Skrzydlatej). Trasa biegu poprowadzona zostanie w terenie mieszanym, na dystansie maratonu, tj. 42 195m.Rywalizować ze sobą będą drużyny 7-osobowe z minimum dwiema kobietami w składzie. Na 6 najlepszych drużyn będą czekały okazałe puchary a każda sztafeta która tego dnia weźmie udział otrzyma pamiątkowy dyplom oprawiony ramką.

Opublikowano w:

Poświąteczna walka z Pasibrzuchem

4059 Ścieżki biegowe Accenture i Szakali pod patronatem serwisu Biegampolodzi.pl serdecznie zapraszają na „Poświąteczną walkę z pasibrzuchem”, czyli rekreacyjny bieg trasą Półmaratonu Szakala. Już w najbliższą sobotę, 26 grudnia 2015 r. odbędzie się organizowana przez Szakali poświąteczna walka z kaloriami, czyli rekreacyjny bieg trasą Półmaratonu po Lesie Łagiewnickim. Wycieczka biegowa wystartuje spod ul. Skrzydlatej 75 ok. godz.

Opublikowano w:

Szakale na pustyni – Tomek Bedyk i Maciek Rakowski w Republice Zielonego Przylądka

4027 To się musiało stać. Szakale wróciły do korzeni gatunku, czyli na pustynię. Taką prawdziwą, na której biega się po piachu, a im bardziej jest on suchy, tym bardziej szakalowe łapy się w nim zapadają. A na pustyni – jak wiadomo – bywa sucho. Czyli było ciężko. Nawet bardzo.

Opublikowano w:

Wycieczka biegowa: Wzniesienia Łódzkie: poprzez lasy, pola, łąki i podbiegi.

3970 Czy wiecie, gdzie w okolicach Łodzi można spotkać drogowy znak pionowy A-23 (stromy podjazd)? Gdzie jest najwyżej położony punkt Łodzi i Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich? A może chcielibyście popodziwiać piękny Las Dobieszkowski z rezerwatem „Struga Dobieszkowska”? Wszystko to, i jeszcze parę innych atrakcji na najbliższej Wycieczce Biegowej Accenture i Szakali,  organizowanej pod patronatem naszego serwisu.

W skrócie:

Start – sobota 14.11.2015

Opublikowano w:
Subskrybuje zawartość