Szakale Bałut

„SZAKALE PO MARATONIE – NAJLEPIEJ WYPOCZYWA SIĘ W DRODZE” Accenture Vietnam Marathon Expedition 2017

5118 Po maratonie nie było czasu na wylegiwanie się. Kilka zdjęć na mecie, taksówką do hotelu, szybki prysznic, „dopak”, obiadek (czyli micha gorącej zupy przy temperaturze w cieniu około 40 stopni) i ruszyliśmy na północ. Od razu coś sobie wyjaśnijmy – mimo że odtąd przemieszczaliśmy się już tylko w stronę naszego bieguna, nie robiło się wcale chłodniej, kolejne dni były coraz bardziej upalne, a duchota „szła na rekord”. Jedyny luksus, na jaki pozwoliliśmy sobie w ramach odpoczynku po zawodach, to wybór środka transportu.

Opublikowano w:

„SZAKALE PEŁZNĄ DO METY. MARATON W DANANG” Accenture Vietnam Marathon Expedition 2017

5114 Niedziela – 6 sierpnia. Dzień maratonu. Start o 4.30, więc pobudka zaplanowana na 2.30. Czyli na 21.30 polskiego czasu, według którego nadal funkcjonujemy. Nic zatem dziwnego, że niektórzy z nas dosłownie nie zmrużyli oka. Trasa składała się z dwóch identycznych pętli. Startowało się na ulicy wiodącej wzdłuż morza, po 3 kilometrach czekał nas nawrót – po to, by po kolejnych niemal 2 km. odbić w lewo, w miasto. Tam po około 3 km. przebiegało się długim mostem nad lejowatą zatoką wcinającą się w ląd (która prezentuje się jak ujście szerokiej rzeki).

Opublikowano w:

Listy z podróży po Wietnamie – 1 Accenture Vietnam Marathon Expedition 2017

5110 1 sierpnia Szakale wyruszyły na kolejną wyprawę maratońską - w tym roku przyszła pora na Wietnam. To piękny kraj, ale zarazem bardzo trudny do biegania - temperatura połączona z bardzo wysoką wilgotnością sprawia, że europejskie Szakale będą musiały wspiąć się na wyżyny swoich możliwości. Jak przetrwają bieganie w wietnamskim klimacie? Zapraszamy do pierwszej relacji z podróży po kraju trójkątnych kapeluszy.

Opublikowano w:

VII Półmaraton Szakala za nami relacja Dominika Kowalewskiego

4731 Zgodnie z obietnicami Szakali w niedzielę na biegu była piękna złota jesień choć parę dni wcześniej się na to nie zapowiadało. „Zaprzedane dwie dusze” pozwoliły jednak sprowadzić piękną, słoneczną jesień do najpiękniejszego Lasu – Lasu Łagiewnickiego. Tradycyjnie start usytuowany na moście w Arturówku zgromadził prawie 660 osób z zapisanych ponad 760, co stanowiło kolejny rekord frekwencji naszego biegu (Dziękujemy!).

Opublikowano w:

Małymi kroczkami zbliża się 6 Sztafetowy Maraton Szakala.

4385 Jak co roku Klub Sportowy „Szakale Bałut” zaprasza na 6 edycję Sztafetowego Maratonu Szakala ,która odbędzie się 3 lipca 2016 r .w Arturówku (okolice stawów przy ul.Skrzydlatej). Trasa biegu poprowadzona zostanie w terenie mieszanym, na dystansie maratonu, tj. 42 195m.Rywalizować ze sobą będą drużyny 7-osobowe z minimum dwiema kobietami w składzie. Na 6 najlepszych drużyn będą czekały okazałe puchary a każda sztafeta która tego dnia weźmie udział otrzyma pamiątkowy dyplom oprawiony ramką.

Opublikowano w:
Subskrybuje zawartość