II Bieg Tkaczy – nocne bieganie w Zgierzu

5320 Startują zapisy do II Biegu Tkaczy w Zgierzu, który odbędzie się 21 kwietnia 2018 roku. Zawodnicy wzorem ubiegłego roku do pokonania będą mieć 5 km trasę, która poprowadzona zostanie przez park kulturowy Miasto Tkaczy, gdzie czas zatrzymał się 200 lat temu. Podczas drugiej edycji na uczestników czeka kilka nowości, które dodadzą imprezie niepowtarzalnego klimatu.

- Po ubiegłorocznym debiucie postanowiliśmy lekko zmienić formułę imprezy, Bieg Tkaczy będzie imprezą nocną! Biegacze wystartują po zmroku co doda imprezie niepowtarzalnego klimatu mówi Jaku Stefankiewicz pomysłodawca i organizator Biegu, dodając w tym roku w ramach imprezy odbędą się również biegi dla dzieci i młodzieży.

Warto poznać kawałek historii Zgierza, przy okazji aktywnie spędzając czas! Zapisy do II Biegu Tkaczy startują 11 lutego o godzinie 20:00, formularz dostępny będzie na stronie www.zapisy.inessport.pl.

Organizatorem biegu jest firma Realwelt oraz Miasto Zgierz, patronat medialny nad biegiem objął serwis biegampolodzi.pl, więcej informacji na www.facebook.com/biegtkaczy

Opublikowano w: